Teambuildingové aktivity - SUMO zápasy

SUMO zápasy

Teambuilding na ktorom zažiariš ako najlepší sumo zápasník? Potom je táto aktivita tá pravá!

Áno aj firemná akcia môže byť plná smiechu a dobrej nálady ak si vyberiete do programu SUMO ZÁPASY. Nebudete sa baviť len vy pritom ako porazíte svojho kolegu alebo možno i šéfa :-) Pobavia sa i všetci diváci, ktorí sa budú prizerať a povzbudzovať vás hlasnými výkrikmi ako to pri tejto aktivite býva a nepochybne to k nej i patrí! 

Na chvíľu sa vžijete do kože sumo zápasníka a zabojujete si so svojím súperom, ale aj s veľkosťou vlastného tela, pretože to je poriadna váha! A teraz si tu „kožu“ oblečte...a vyskúšajte ten moment byť ťažký ako sumo zápasník!

Sumo zápasy sú výbornou aktivitou pre športový event a teambuilding, kde sa chcú ľudia zabávať a zároveň zažiť nový zážitok. Je to výborná aktivita na outdoor alebo indoor teambuilding, ale aj na firemné športové dni či iné firemné akcie.

Sumo zápasy sú bezpečné a obsahujú:

Jeden pár kvalitných sumo oblekov
Mäkké helmy na hlavu, ktoré vyzerajú ako vlasy sumo zápasníka

Kruhový mäkký matrac, ktorý je zároveň ringom (priemer 3,5 m)
Asistent, ktorý pomáha účastníkom so sumo oblekmi a je rozhodcom súbojov, ktoré po celý čas koordinuje

Priebeh aktivity

Asistent účastníkom vysvetlí pravidlá hry, štartuje zápasy a je rozhodcom. Účastníci si po dvojiciach oblečú sumo obleky a po odštartovaní sa snažia zhodiť protivníka na zem, alebo ho vytlačiť z ringu. Skutočné sumo zápasy trvajú iba pár sekúnd, no účastníci majú možnosť absolvovať niekoľko zápasov, na základe ktorých sa určí víťaz. V prípade záujmu vám zorganizujeme súťaž tímov alebo jednotlivcov. 

Cena aktivity závisí od jej časového trvania.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania