O nás

Sme full-servisová eventová a teambuildingová agentúra, ktorá pre vás zabezpečí komplexný event manažment firemných akcií a eventov, vianočných večierkov, športovo-zábavných teambuildingov malých i veľkých firiem, rodinných osláv i narodenín vašich detí. Už náš názov napovedá, že nám ide predovšetkým o vašu zábavu, ktorú pre vás profesionálne a bezpečne zorganizujeme. Pripravíme váš event  – zorganizujeme firemnú akciu alebo teambuilding s ubytovaním, nájdením vhodného areálu, cateringom, dopravou, moderátorom, fotografom, kultúrnym programom a všetkým, čo si kvalitný event vyžaduje. Sme otvorení každej požiadavke klienta a snažíme sa vám zabezpečiť všetko, čo si želáte. 

Sme priamy poskytovateľ viac ako 70 vlastných exkluzívnych aktivít, ktoré aj sami vymýšľame, aby sme vám priniesli vždy nové zážitkové teambuildingové aktivity a aby firemná akcia alebo špeciálne navrhnutý tematický športový teambuilding bol pre vás nezabudnuteľný. Od roku 2007 sme pre našich klientov úspešne zorganizovali viac ako 1200 eventov so športovo-zábavným programom. Za 17 rokov nášho pôsobenia sme si vytvorili širokú sieť partnerov s ktorými udržujeme spoluprácu, pričom neustále dbáme na ich kvalitu a serióznosť. Taktiež každým rokom budujeme nové kontakty s novými hotelmi a areálmi, aby naši klienti mali vždy bohatý výber a rôzne možnosti, kde firemnú akciu alebo teambuilding zorganizovať.

Naša práca je veľakrát aj náročná, ale berieme ju skôr ako poslanie, pretože nás baví organizovať teambuildingové aktivity, inteligentné tímové športové hry pre firmy. Odmenou pre nás je, keď vidíme po evente spokojných klientov, ktorí si s nadšením rozprávajú čo zažili a ako sa skvele zabavili. 

Prečo si vybrať HAVE FUN?

  • Vysoká kvalita poskytovaných služieb 
  • Netradičné a nové teambuildingové aktivity
  • Dlhoročné skúsenosti s eventami od roku 2007
  • Špeciálne vyškolení odborní inštruktori
  • Sme profesionáli v lukostreľbe, kušiach, 3D simulácie lovu s lukom
  • Bezpečnosť a legálnosť našich teambuildingových aktivít je na 1.mieste

Kde Vám vieme firemnú akciu zorganizovať? 

Počas zimnej sezóny vám vieme poskytnúť našu vnútornú-indoor halu, ktorá sa nachádza vo Viničnom pri Pezinku, len 17 km od Bratislavy. Športová hala 24x15m je ideálnym riešením na organizáciu zážitkových teambuildingov a firemných akcií hlavne od novembra do marca až pre 40 ľudí. K dispozícii je celoročne. V lukostreleckej hale je možné strieľať aj parkúr s viac ako 30 zvieratami, zahrať si tímy proti sebe akčnú a bezpečnú hru Boj s lukom, strieľať z kuše a množstvo ďalších teambuildingových aktivít. 

Počas hlavnej outdoor sezóny je možné športové dni a teambuildingy zorganizovať v areáli v Bernolákove alebo Slovenskom Grobe, kde je naša certifikovaná lukostrelecká strelnica na luky, kuše a 3D lukostrelecký okruh. Eventový outdoor priestor je súčasťou prestížneho golfového areálu a nachádza sa v krásnom prostredí, ktoré je obklopené lesom, takže vás tu čaká príjemná atmosféra bez bežného mestského ruchu. V týchto priestoroch je možné zrealizovať všetky naše teambuildingové aktivity. 

Firemné akcie a teambuildingy však zabezpečujeme kdekoľvek na Slovensku podľa požiadaviek klienta. Po upresnení lokality, kde by ste chceli váš firemný event zorganizovať, vám radi nájdeme a navrhneme taký hotel, penzión alebo areál, ktorý bude spĺňať všetky vaše kritériá a očakávania a zároveň sú v ňom aktivity, ktoré chcete od nás aj realizovateľné. Taktiež vieme prísť na miesto vašej firemnej akcie takmer kdekoľvek, ak si ubytovanie na firemné hry zabezpečujete vo vlastnej réžií a zorganizovať vám akciu tam. Ak hľadáte celoročne teambuilding v lokalite Bratislava, sme vzdialený len 15 minút cesty autom.

Kontaktujte nás a my vás radi presvedčíme, že s HAVE FUN bude vaša firemná akcia, športový deň alebo teambuilding nezabudnuteľným zážitkom a výnimočným dňom, ktorý si budete navždy pamätať.

Chcete sa dozvedieť viac?

Napíšte nám alebo zavolajte a my vám odpovieme na každú vašu otázku.

Kontakt