Teambuildingové aktivity - Gladiátorské súboje

Gladiátorské súboje

Byť gladiátorom môže byť skvelým zážitkom, pretože tu vám nepôjde o život, ale o zábavu! A tá je zaručená :-)

Gladiátorské súboje sú zábavnou a zároveň bezpečnou aktivitou na firemné akcie a teambuildingy, pri ktorej sa nebudú nudiť ani samotný účastníci zápasu ani všetci, ktorý budú súboj sledovať!

Vyskúšate si svoju obratnosť, vytrvalosť a schopnosť predvídať súperove kroky, aby ste mohli správne a včas zareagovať. Aktivita je vhodná pre všetky vekové kategórie, pre mužov i ženy, ale i deti. K dispozícií máme aj odlahčené palice takže si ich môže vyskúšať každý kto má odvahu gladiátora! 

Je to zábavná aktivita pre outdoor alebo indoor firemné akcie a eventy, ale i na firemné športové dni kde sa skvele hodia do programu.

Poriadne sa odreagujete a vybláznite a zároveň sa na chvíľu stanete gladiátorom so všetkým čo k tomu patrí!

Podmienkou je priestor 5 x 3 metre, výška 2,3 metra.

Priebeh aktivity

Inštruktor vám vysvetlí pravidlá, koordinuje a vyhodnocuje jednotlivé súboje. Dvaja účastníci súboja sa postavia proti sebe na mäkké podstavce a snažia sa zhodiť toho druhého. Kto sa udrží na podstavci, ten je víťaz! Môžete súťažiť ako jednotlivci ale taktiež môžete bojovať o víťazstvo za svoj tím. A o tom predsa teambuilding je - zabaviť sa a zároveň urobiť všetko pre to dostať svoj tím na prvú priečku!

Cena aktivity závisí od jej časového trvania.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania