Teambuildingové aktivity - Military paintball

Military paintball

Zažite akčnú atmosféru boja na vlastnej koži! Paintball - obľúbený strelecký adrenalínový zážitok! 

Je úplne jedno, či idete hrať prvý krát, alebo ste ostrieľaní hráči, ktorí už majú skúsenosti s paintballom. V jedinečnom prostredí, v ktorom sa nachádza naše profi paintballové ihrisko v Bernolákove zažijete skvelú bojovú hru. Je to hotové bojové pole so všetkým čo k tomu patrí! Zákopy, bunkre, veže, pevnosť, množstvo prírodných prekážok a to všetko v tieni lesa. Paintball patrí medzi tímové aktivity a je skvelým programom na každý teambuilding či firemné akcie, pretože vyžaduje taktiku a tímovú spoluprácu. Zahrajte si so svojimi kolegami, obchodnými partnermi alebo klientmi a budete si to chcieť znovu zopakovať. Paintball si môžete zahrať i s vašou partiou alebo rodinou. 

Ako paintball prebieha ak si ho vyberiete na teambuilding? 

V úvode pred začatím hry vám inštruktor vysvetlí priebeh, predstaví vám rôzne varianty hry ku ktorým vám povie pravidlá a povie všetky bezpečnostné pokyny. Oblečiete si kompletný vojenský odev, dostanete realistický armádny výstroj a paintballové repliky reálnych zbraní a samozrejme dostatočné množstvo paintballovej munície. Následne sa môžete pustiť do boja! 

Inštruktor bude moderovať viaceré herné scenáre, dbať na vašu bezpečnosť a zabezpečí kompletný servis zbraní a výstroje pre vaše pohodlie. Hráte až do vystrieľania munície, ktorú máte možnosť na mieste dokúpiť nad rámec objednávky.

Paintball vám vieme zorganizovať aj mimo nášho areálu v Bernolákove vďaka prenosným objektom, ktoré využívame ak má klient záujem pripraviť paintball na inom mieste firemnej akcie. Okrem toho vám vieme zorganizovať paintball v nepoužívanej starej budove na ktorej sa podpísal zub času čo umocňuje perfektný strelecký zážitok z boja!

Ak hľadáte vhodný program na outdoor teambuilding paintball je ideálny výber. 

Cena aktivity závisí od počtu hráčov a počtu spotrebovaných paintballových guličiek.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania