Teambuildingové aktivity - Lukostrelecký TRAP

Lukostrelecký TRAP

Vyskúšali ste niekedy zasiahnuť terč v pohybe? Lukostrelecký trap je skvelá adrenalínová aktivita, kde si overíte ako viete zasiahnúť letiace a pohyblivé terče! 

Streľba s lukom na pohyblivé terče! Aj takáto zábavná forma lukostreľby môže byť ideálny výber na váš firemný športový deň alebo event. O tom presne lukostrelecký trap je. Môžete si vyskúšať streľbu trochu inak. Na začiatok vás naučíme strieľať na statické terče a po inštruktáži bude nasledovať lukostrelecká súťaž vo forme streľby na terče v pohybe.  Terče sú v rôznej veľkosti aby každý mal šancu ho dokázať zasiahnuť. Samozrejme to si vyžaduje presnú mušku a poriadne sústredenie! Táto aktivita je príjemným spestrením klasickej lukostreľby obzvlášť ak ju chcete oživiť niečím zábavným. 

Naši inštruktori sú veľmi šikovní a bezpečne vám vyhadzujú terče do vzduchu, vašou úlohou je samozrejme ich trafiť. Môžeme vám zorganizovať súťaž jednotlivcov ale i družstiev ak si vyberiete lukostrelecký trap ako jednu z aktivít na váš teambuilding alebo športový event. Aktivita je vhodná na outdoor teambuilding. 

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania