Teambuildingové aktivity - Streľba z kladkového luku

Streľba z kladkového luku

Skvelá strelecká aktivita na teambuilding a športový event vašej firmy! Vyskúšajte presnú streľbu z kladkového luku pod dohľadom profesionálnych inštruktorov.

Ak ste už vyskúšali luk aj kušu a chcete ešte vyskúšať niečo výnimočné tak kladkový luk je tou správnou voľbou. Na firemnej akcii vás o tom radi presvedčíme. 

Kladkový luk nie je medzi lukmi žiadna novinka, pretože je to zbraň stará už viac ako 80 rokov. Bol vyvinutý z klasického reflexného luku do ktorého sa pridali kladky a doplnkové káble ku tetive a vznikol z toho kladkový luk. Kladky pomáhajú niesť menšiu silu v rukách strelca naproti klasickým lukom a vďaka tomu bol ideálnejší na lov, pretože streľba z neho bola ľahšia. Dodnes je veľmi obľúbenou loveckou zbraňou, je veľmi presný a efektívny. Dá sa s ním presne loviť do vzdialenosti približne 50 metrov.

Kladkový luk je modernou športovou potrebou, ktorá si nachádza čoraz viac záujemcov. Zaujímavosťou je, že sa dokonca uvažuje o zaradení medzi olympijské disciplíny. 

Ak hľadáte na teambuilding zaujímavú aktivitu alebo chcete vyskúšať niečo medzi  športovým lukom a kušou vyberte si kladkový luk, ktorý je samostatnou športovou disciplínou. Strieľať z neho je pomerne jednoduché a to vďaka zvratným kladkám a mechanickému spúšťaču tetivy, ktorý funguje ako spúšť. Po celý čas vašej streľby na vás dohliadajú skúsení inštruktori, ktorí vás naučia správnu techniku streľby a po celý čas sú vám k dispozícií vďaka čomu budete mať skvelý strelecký zážitok. 

K dispozícii máme silnejší kladkový luk pre mužov a slabší kladkový luk pre ženy, prípadne staršie deti. Firemná akcia tak bude zábavnejšia pre všetkých, ktorý sa jej zúčastnia. 

Na váš teambuilding alebo športový deň vám radi pripravíme streleckú sútaž jednotlivcov alebo tímov. Zastrieľať si z kladkového luku môžete u nás v indoor hale vo Viničnom pri Pezinku alebo v outdoor areáli v Bernolákove. Ak plánujete akciu na inom mieste a chceli by ste si vyskúšať práve kladkový luk, prídeme za vami kamkoľvek, kde budete organizovať firemnú akciu.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania