Teambuildingové aktivity - Arcaball

Arcaball

Tímová a zároveň akčná adrenalínová hra vám prináša nové zážitky, na vašu firemnú akciu, kde spojíte svoje tímové sily, zastrieľate si a zároveň zašportujete a vyskúšate niečo, čo ste pravdepodobne ešte asi nezažili.

Ako hra prebieha?

Ide o bezpečnú lukostreleckú hru, kde nemusíte mať obavy z ostrých šípov, pretože šípy sú ukončené mäkkými nadstavcami, ktoré tlmia náraz a zároveň ste chránení ochrannými maskami na tvári a hrudi. Pomocou týchto šípov sa snažíte trafiť do ,,obete", ktorá má chrániče a brnenie, snaží sa uhýbať šípom a behá. Adrenalínová tímová hra je vhodná pre jednotlivcov, ale i väčšie skupiny.

V tejto hre spojíte akčný, adrenalínový šport a zábavnú lukostreľbu formou vybíjanej s lukmi. Arcaball je vhodný na firemné akcie, kde ňou môžete doplniť váš teambuildingový program, ale i pre partie priateľov, rodiny a individuálne skupiny. Ak si chcete vyskúšať naozajstný zásah do ,,obete", tak arcaball bude pre vás skvelým, novým zážitkom a správnou voľbou.

Na začiatku inštruktor podá všeobecnú spoločnú inštruktáž a následne pokračuje individuálnym prístupom k jednotlivým strelcom, aby sa naučili základy strieľania. Po odstrieľaní sady šípov do siete sa inštruktor postaví pred sieť a nasleduje súťažné strieľanie, kedy sa ho súťažiaci snažia trafiť. Pričom nemôže opustiť vyznačenú časť pred sieťou. Každý tím má rovnaký počet súťažných zásahov, na konci sa táto aktivita vyhodnotí úspešnými zásahmi. Firemna akcia s takouto atrakciou sa stane nezabudnuteľnou. 

Kto môže strieľať

Strieľať môže každý, kto vie natiahnuť luk, sústrediť sa a riadi sa pokynmi inštruktora. Luky máme pre mužov i ženy, pre pravákov i ľavákov a každému vyberieme ten správny, aby ste mali ten najlepší zážitok. 

Kde vieme Arcaball pripraviť

Firemná akcia - Arcaball vám vieme zorganizovať takmer kdekoľvek vo vnútorných či vonkajších priestoroch, ak zhodnotíme, že priestory sú vyhovujúce.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania