Teambuildingové aktivity - Kurz sebaobrany

Kurz sebaobrany

Nauč sa brániť a využívať obranu efektívne! Oživte si teambuilding a naučte sa niečo nové!

Chcete sa naučiť sebaobranu, ktorá je jednoduchá, funkčná a rýchlo naučiteľná ? Sebaobrana Systema Klobušický patrí medzi najlogickejší druh sebaobrany a skrýva v sebe jednoduché prvky ako rýchlo a účinne premôcť súpera, ktorý vás napadol ako prvý. Spája viacero bojových obranných techník využiteľných v každodennom živote a situáciách. Zahŕňa prvky kravmagy, wingtsun, aikida, jiu-jitsu, boxu, juda, thajského boxu a mnohých ďalších a spája ich v pomerne rýchlo naučiteľný ucelený systém použiteľný v každej situácii.

Vyskúšajte si aj vy túto jedinečnú sebaobranu a môžete si byť istý, že si budete vedieť poradiť v situácií kedy sa budete musieť brániť.

Tento jednoduchý princíp vás naučí obranu, kde môžete využiť množstvo rôznych útokov, chytaní a úderov, ktoré vám pomôžu zachrániť seba, ale i druhých v krízových situáciach. Na naučenie tejto techniky nepotrebujete dlhý čas, všetko je len otázkou rýchleho rozhodnutia brániť sa a prejsť k činu.

Stačí neuveriteľných 25 minút základných pohybov a vy si uvedomíte ako sa dá jednoducho brániť s tak neuveriteľnou ľahkosťou. Budete prekvapený a zároveň nadšený.

Priebeh aktivity: Po krátkom prevedení sebaobrany a jednoduchej inštruktáže pod vedením skúsených inštruktorov sa naučíte jednoduché tajomstvo tejto sebaobrany.

Aktivita môže byť súčasťou každého outdoor a indoor teambuildingu a je možné ju pripraviť takmer kdekoľvek na Slovensku. 

Semináre prebiehajú veľmi jednoduchou vtipnou formou výučby a sú vhodné na teabuildingové akcie, kde sa skupina pri cvičeniach zabaví a zároveň sa veľmi jednoduchou formou naučí brániť v krízových situáciách. Na teambuldingu je tiež možné predviesť len ukážky boja bez výučby prítomných. 

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania