Teambuildingové aktivity - Aktivity pre deti

Aktivity pre deti

Family day s HAVE FUN! Ak si chcete užiť deň plný zábavy s vašimi kolegami a zamestnancami a zároveň vaša firemná akcia alebo event počíta aj s detskými účastníkmi, u nás ste na správnom mieste. Z našej bohatej ponuky zážitkových aktivít si nevyberú len dospelí ale i deti rôzneho veku. Pripravíme vám pestrý program na zábavný teambuilding i firemnú akciu.

Pri organizovaní akcie typu family day myslíme i na to, aby vybrané aktivity boli vhodné pre deti a potešili ich detskú dušu. Spoločne s rodičmi si tak môžu užiť zábavný deň plný zážitkov, zábavy a nových skúseností. Výber aktivít je bohatý a osloví všetky vekové skupiny. 

Aktivity sú vždy pod vedením asistentov a inštruktorov, ktorí zabezpečujú bezpečnosť pri aktivitách a poskytujú deťom i rodičom cenné rady ako si s aktivitami čo najlepšie poradiť a mať z nich ten najlepší zážitok, aby sa i firemná akcia ich rodičov stala dňom, ktorý bude plný detskej radosti a nadšenia na ktorú budú všetci spomínať a budú si ho chcieť zopakovať opäť s novými aktivitami pri podobnej príležitosti.

Väčšina našich aktivít je vhodná i pre deti a to od tých najmenších až po mládež. Ak budete mať na akcii deti rôzneho veku navrheme taký výber z ktorého si vyberie každý. Samozrejme ak si budete chcieť vybrať sami, výber necháme na vás. 

Medzi obľúbené aktivity na akciách Family day patria: lukostreľba, gladiátorské súboje, hod oštepom, zorbing, streľba z praku, fun bike, bungeerunning, rugby fun, megaprak, detské autíčka, logické úlohy a hádanky, kreatívne dielničky, hlavolamy, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie.

Najmenším deťom môžu robiť spoločnosť maskoti a pripraviť pre ne môžeme rôzne doplnkové programy ako napr. detské divadielko alebo balónovú show. Všetky vaše spomienky na tento deň si môžete uchovať vďaka mobilnému foto štúdiu, ktoré je možné preniesť takmer kdekoľvek. 

Family day môže byť realizovaný ako indoor ako aj outdoor firemná akcia, takže si ho môžete naplánovať celoročne. K dispozícií máme vnútornú halu vo Viničnom pri Pezinku a vonkajší priestor v Bernolákove. Spolupracujeme s hotelmi a areálmi po celom Slovensku a v prípade záujmu pre vás nájdeme iné vhodné miesto podľa vašej požiadavky alebo prídeme na miesto, ktoré si na akciu sami vyberiete. 

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania