Teambuildingové aktivity - FUN troj/šesťnohavice

FUN troj/šesťnohavice

Skvelá crazy aktivita! Prečo? To pochopíte hneď ako sa všetci traja navlečiete do týchto troj/šesťnohavíc:-)

Pre fanúšikov netradičnej zábavy odporúčame beh v trojitých spojených nohaviciach, ktoré vyžadujú koordináciu všetkých troch/šiestich ľudí súčasne. Je tu potreba vytvorenia správnej tímovej taktiky a tímovej spolupráce, preto je to aj výborná teambuildingová aktivita na posílenie priateľských väzieb medzi zamestnancami.  

Zábavné troj/šesťnohavice patria medzi tímové aktivity, pri ktorých neraz nastávajú mnohé komické a vtipné situácie takže sa zabavia nielen bežci odetý do nohavíc, ale aj pozorujúce publikum.

Priebeh aktivity

V aktivite budete bojovať o najlepší čas. Musíte prejsť vyznačenú trasu bez vybočenia a skoordinovať svoje pohyby aj s ostatnými účastníkmi, ktorý sú v tom s vami. Alebo sa môžete predbiehať s ďalšou trojicou/šesticou, ktorú môžete vyzvať do behu! K dispozícií máme až 2 páry nohavíc. Aktivita je bezpečná, ale aj tak si dávajte pozor na svoje nohy, ktoré musíte čo najlepšie zľadiť s vašimi parťákmi z tímu! 

Zábavné troj/šesťnohavice sú skvelým doplnkom na outdoor firemné akcie, ale v prípade vhodnosti priestoru (telocvična, hala, konferenčka...) si ich pokojne môžete užiť a vyskúšať aj ako aktivitu na indoor teambuilding.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania