Teambuildingové aktivity - Tímový presun

Tímový presun

Raz, dva, tri HOP! Obľúbená fráza pri tímovom presune ! Táto aktivita je jednoducho úlet!

Akú taktiku si nájdete pri tejto bláznovej aktivite? Videli a počuli sme už naozaj všeličo:-)

Skvelá bláznivá aktivita na teambuiling! Čím viac budete zohratí, tým rýchlejšia bude cesta do cieľa! Môže sa vám to podariť jedine vtedy, ak si správne rozdelíte svoje úlohy. Kto bude na predných pozíciách a kto bude vzadu? Kto bude "ťahač", ktorý vás dotiahne tam kde je treba? 

Necháme vám aj možnosť dostatočnej rozcvičky, aby ste vyskúšali komu ktorá pozícia najviac sedí. Keď sa pustíte do súťaže, budete mať viac možností, ako zlepšiť svoj tímový výsledok. Budete sa dobre zabávať, ale zároveň budete chcieť byť čo najlepší, takže sa budete musieť aj poriadne posnažiť a sústrediť! Diváci vás budú chcieť iste rozosmiať ale vy sa nenecháte! Všetko záleží len na vašich zohratých výskokoch. Ak náhodou dopadnete mimo dosky trestné sekundy vás neminú! Ale môže sa i stať, že celú dráhu vám dáme znova zopakovať:-) Táto aktivita je veľmi obľúbená a vďaka nej bude vaša firemná akcia a teambuilding plný smiechu a tímovej spolupráce bez ktorej sa nezaobíde. 

Tímový presun je skvelý výber na športový event a vy si ho môžete vybrať na outdoor teambuilding alebo indoor teambuilding.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania