Teambuildingové aktivity - Teambalance

Teambalance

Zábavná aktivita, ktorá preverí vaše schopnosti spolupracovať a skoordinovať sa v tíme. Pri tejto aktivite pochopíte, aká je spolupráca a koordinácia skutočne dôležitá.

Ako už názov napovedá, ide o tímové balansovanie so špeciálnou doskou s lanami a malými objektami tak, aby ste loptičku udržali stále na doske pri pohybe s ňou. Vašou úlohou bude udržať golfovú loptičku na našom „ufe“, čiže okrúhlej doske, držať môžete až 8 ľudia len laná, ktoré sú pripevnené o dosku. Aby ste to nemali také jednoduché, otvor/dieru máte aj v strede a úlohou tímu bude prejsť z bodu A do bodu B, na ktorej budú aj prekážky, tak aby sa loptička po celú dobu udržala na doske. Ak vám spadne, budete musieť ísť od začiatku a to sa predsa nikomu nechce:) Aj keď pôjde v tejto aktivite o čas, odporúčame radšej taktiku pomaly, ale sústredene a koordinovane.

Pri tejto aktivite zažijete určite kopec komických situácií, ale preskúša aj vašu trpezlivosť a nervy, i napriek tomu, to netreba brať až tak vážne, ide predsa o hru a zábavu.

Táto aktivita je vhodná ako na outdoor tak aj na indoor teambuilding. Vieme ju zorganizovať takmer kdekoľvek, kde máme k dispozícii väčší priestor.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania