Teambuildingové aktivity - Profi streľba z kuše

Profi streľba z kuše

Streľba z kuše je skutočne výnimočný zážitok. Kuša je ľahká a preto je vhodná aj pre ženy a staršie deti. Ak by ste nevládali natiahnuť tetivu, inštruktor vám pomôže. Je to bezpečná atrakcia, pretože ju organizujeme výhradne v prítomnosti a za asistencie skúseného inštruktora.

Môžete si vybrať jednu alebo viac kuší z týchto variánt: 

Moderná lovecká kuša – na eventoch sa z nej strieľa do vzdialenosti až 20 m.
Moderná kladková kuša – podobná ako lovecká kuša, vďaka kladkám je veľmi presná a ľahko sa s ňou naučíte presne strieľať.
Tradičná historická kuša – drevená replika stredovekej zbrane, strieľa sa na slamený terč do 10 metrov špeciálnymi tradičnými šípmi s pierkami. S použitím špeciálnej siete sa môže strieľať aj vo vnútorných piestoroch.

Priebeh aktivity

Inštruktor účastníkom vysvetlí základy techniky streľby z kuše a potom jednotlivcom asistuje pri streľbe. Po vystrieľaní sady šípov prejde inštruktor k terčovniciam a výsledky môže so strelcom zhodnotiť. Zásahy kuší sa dajú presne obodovať, preto vám poprípade môžeme usporiadať aj zaujímavú streleckú súťaž jednotlivcov alebo celých tímov.

A takto vyzerá hra v reále

Streľba z kuše je ideálny strelecký zážitok a skvelá aktivita na firemnú akciu. Kuša je ľahká, dá sa pomerne rýchlo naučiť z nej strieľať a preto je vhodná aj pre ženy a staršie deti. Inštruktor vám vždy pomôže natiahnúť tetivu aby obsluha pre vás bola jednoduchšia. Kto si po zaškolení trúfne môže si tetivu natiahnúť aj sám pod dohľadom inštruktora aby sa zabezpečila maximálna bezpečnosť pri streľbe. Ide o bezpečnú aktivitu, nakoľko je vždy v prítomnosti skúseného a profesionálneho inštruktora.

Streľbu z kuše je možné realizovať aj v našej indoor aréne vo Viničnom pri Pezinku alebo kdekoľvek vo vnútorných priestoroch ak zhodnotíme, že sú na túto streleckú aktivitu vhodné. 

Cena aktivity závisí od počtu vybraných kuší, počtu potrebných inštruktorov a dĺžky trvania firemnej akcie.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania