Teambuildingové aktivity - Military hry

Military hry

DENNÉ MILITARY DOBRODRUŽSTVO:

Bojová zóna - bojová hra zameraná na spoluprácu a odvahu, pri ktorej sú účastníci situovaní do priestoru nejakej nemenovanej ohrozenej zóny, v ktorej sa pohybujú polovojenské jednotky. Účastníci po poučení a zadaní úloh sú nútení plniť svoje úlohy v priestore pod časovým tlakom a vyhýbať sa všetkým polovojenským jednotkám, ktoré sa ich snažia zadržať.

Hra obsahuje úlohy z maskovaného pozorovania okolia, v maskovanom pohybe v neznámom teréne podľa mapy a buzoly alebo GPS, streľbou na útočníkov, hláseniami o činnosti polovojenských jednotiek, únikom pred psami či prežitie zajatia v stráženom tábore. K realizácii danej úlohy dostanú potrebnú vystroj a výzbroj.

NOČNÉ MILITARY DOBRODRUŽSTVO:

Záchrana – nočné dobrodružstvo, zamerané na záchranu svojich kolegov po ich únose. Úlohou účastníkov je získať informácie od niekoľkých „domorodcov“, ktorý sa pohybujú v danej oblasti a naplánovať na ich základe záchranu svojich kolegov, ktorí sú umiestnení v tábore polovojenskej skupiny. 

K realizácii danej úlohy dostanú potrebnú výstroj a výzbroj. Pomocou nej, musia nepozorovane prísť do priestoru tábora, odhaliť všetkých strážnych v jeho okolí a nepozorovane ich zneškodniť. Po splnení ich primárneho cieľa, záchrany kolegov sa musia opäť vrátiť do východiskového bodu.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania