Teambuildingové aktivity - Bodyzorbing

Bodyzorbing

Počuli ste už o bodyzorbingu alebo bumper balle? Vyskúšajte si rôzne variácie súťaži v tejto zábavnej guli! Na chvíľu sa budete cítiť ako XXXXL a možno ešte viac:-) Skvelá aktivita na váš teambuilding!

Zabudnite na každodenné starosti a prebuďte v sebe hravosť dieťaťa. Vek je predsa len číslo! Kde inde ako na firemnej akcii sa opäť môžete vyhrať ako deti? Na to aby ste si užili túto aktivitu nepotrebujete žiadnu silu ani špeciálnu športovú zdatnosť alebo potrebnú kondíciu. Stačí chuť a nadšenie vyskúšať si niečo nové a zábavné! Bez ohľadu na vek sa do nej jednoducho navlečiete a skvele sa pobavíte. Ideálna pre všetkých, ktorý majú radi tímovú hru a hľadajú bláznivú aktivitu s ktorou bude každá firemná akcia plná dobrej nálady! Aktivita sa hodí aj na akcie typu family day. 

Bodyzorbing je skvelá tímová hra do ktorej sa môžete pustiť spolu s vašimi kolegami. Pripravíme vám rôzne druhy súťaží. Náš inštruktor vám vysvetlí pravidá hry, bude robiť rozhodcu a koordinovať hladký priebeh aktivity. 

Aktivita je vhodná ako súčasť programu na outdoor teambuilding aj indoor teambuilding. Aktivita je ľahko prenosná takže príde za vami kamkoľvek kde budete plánovať vaše firemné akcie. 

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania