Teambuildingové aktivity - Hod sekerou

Hod sekerou

Sekeru skúšal už skoro každý, ale vyskúšali ste aká zábava môže byť keď ju budete hádzať na cieľ? Kde inde si môžete hodiť sekerou ak nie na teambuildingu, kde to je dovolené ! Svet zážitkov je plný nových zaujímavých možností aktivít na firemné akcie a i táto aktivita je toho dôkazom. 

V detstve sme hádzali nožíkom a teraz keď sme starší, môžeme vyskúšať "vyšší level" - hod sekerou. Komu to pôjde lepšie? Vám alebo kolegom, alebo bude najlepší šéf či obchodný partner? Vyzvite ich na hru! Ukážte im svoju zručnosť a šikovnosť. Hod sekerou je bezpečnou aktivitou a zvládnu ju aj ženy, preto nemusia mať obavy, že ide čisto len o mužskú záležitosť. Ako cieľ si môžete predstaviť čokoľvek, vašej predstavivosti sa medze nekladú:-) Dôležité je ho zasiahnúť z potrebnej vzdialenosti. Samozrejme budete mať viac pokusov! 

Inštruktor vám ukáže správnu techniku hodu, vysvetlí pravidlá a v prípade záujmu vám pripraví zábavnú súťaž jednotlivcov alebo tímov. Aktivita je vhodná na každý outdoor teambuilding, ale môže byť i skvelým doplnkom na indoor teambuidling. Hod sekerou nie je priestorovo náročný a ak bude organizovaný vnútri tak interiér dostatočne zabezpečíme pred prípadným poškodením. V našej indoor hale vo Viničnom pri Pezinku máme na túto aktivitu ideálny priestor, ale vieme vám ju zabezpečiť i na mieste kde bude vaša firemná akcia alebo športový event.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania