zazitkove
Strelecké
ciara
Military paintball
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Military paintball
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: 8 - 40
DOBA TRVANIA: 3 - 5 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Skvelý výber na každý akčný teambuilding!
NÁROČNOSŤ:

Zažite akčnú atmosféru boja na vlastnej koži! Paintball - obľúbený strelecký adrenalínový zážitok! 

Je úplne jedno, či idete hrať prvý krát, alebo ste ostrieľaní hráči, ktorí už majú skúsenosti s paintballom.V jedinečnom prostredí, v ktorom sa nachádza naše profi paintballové ihrisko v Bernolákove zažijete skvelú bojovú hru. Je to hotové bojové pole so všetkým čo k tomu patrí! Zákopy, bunkre, veže, pevnosť, množstvo prírodných prekážok a to všetko v tieni lesa. Paintball patrí medzi tímové aktivity a je skvelým programom na každý teambuilding či firemné akcie, pretože vyžaduje taktiku a tímovú spoluprácu. Zahrajte si so svojimi kolegami, obchodnými partnermi alebo klientmi a budete si to chcieť znovu zopakovať. Paintball si môžete zahrať i s Vašou partiou alebo rodinou. 

Ako paintball prebieha ak si ho vyberiete na teambuilding? 

V úvode pred začatím hry Vám inštruktor vysvetlí priebeh, predstaví Vám rôzne varianty hry ku ktorým Vám povie pravidlá a povie všetky bezpečnostné pravidlá. Oblečiete si kompletný vojenský odev, dostanete realistickú armádnu výstroj a  paintballové repliky reálnych zbraní a samozrejme dostatočné množstvo paintballovej munície. Následne sa môžete pustiť do boja! 

Inštruktor bude moderovať viaceré herné scenáre, dbať na Vašu bezpečnosť a zabezpečí kompletný servis zbraní a výstroje pre Vaše pohodlie. Hráte až do vystrieľania munície, ktorú máte možnosť na mieste dokúpiť nad rámec objednávky.

Paintball Vám vieme zorganizovať aj mimo nášho areálu v Bernolákove vďaka prenosným objektom, ktoré využívame ak má klient záujem pripraviť paintball na inom mieste firemnej akcie. Okrem toho Vám vieme zorganizovať paintball v nepoužívanej starej budove na ktorej sa podpísal zub času čo umocňuje perfektný strelecký zážitok z boja!

Ak hľadáte vhodný program na outdoor teambuilding paintball je ideálny výber. 

Cena aktivity závisí od počtu hráčov a počtu paintballových guličiek.


foto