Tematický teambuilding - Poľovnícky deň

Poľovnícky deň

Prídite sa odreagovať s kolegami, obchodnými partnermi alebo klientmi na firemný teambuilding, kde sa naučíte loviť s lukom a zároveň sa bližšie zoznámite. Zažijete kvalitný zážitkový program. 

Na začiatok sa naučíte strieľať s lukom na športové terče pod vedením profesionálnych inštruktorov, ktorý vás naučia správnu techniku streľby a všetko potrebné k tomu aby ste si v prípade nevyhnutnosti vedeli uloviť zviera pomocou luku. Po tréningu sa následne v skupinách presuniete na 3D lukostrelecký okruh , kde vás čakajú stanovišťa s 3D figurínami zvierat, ktoré sú označené zónami, ktoré by ste mali zasiahnuť pre úspešný lov aj v reálnej situácií. Veľkosť okruhu nadstavíme podľa veľkosti skupiny a času, ktorý máte na firemnú akciu vyhradený. Naučíte sa loviť na rôzne vzdialenosti a rôzne veľkosti zvierat. Zážitok je umocnený tým, že zvieratá vyzerajú ako reálne avšak nemusíte mať obavy nakoľko nie sú živé a pôjde len o zábavu a zážitok. Štandardne má okruh od 8 do 15 stanovíšť, ale môže ich byť i viac. Celý program sa dá pripraviť súťažnou formou a na konci poľovačky vám radi vyhodnotíme najlepšie tímy, ktoré by si pravdepodobne aj v reálnom živote dokázali zviera uloviť. Ak ide o malé skupinky vieme vám urobiť aj súťaž jednotlivcov a vyhodnotiť najlepších lovcov. 

Do programu vám môžeme zahrnúť aj streľbu z kuší a zbraní, ktoré sa využívajú na poľovačky. Čerešničkou na torte môže byť poľovnícky catering v podobe guláša, diviny, pečeného prasiatka alebo inej špeciality podľa vašej požiadavky. Tento poľovnícky program je ideálny na každý outdoor teambuilding. Poľovnícky okruh vám pripravíme buď v našom 3D areáli v Bernolákove, ktorý je na tento typ firemnej akcie ako stvorený vzhľadom na to, že sa nachádza v tichom lesnom prostredí alebo kdekoľvek na mieste konania vašej firemnej akcii. Ideálne miesto je v okolí horských hotelov alebo v priestranných areáloch kde bude možné okruh pripraviť. Ak miesto na akciu už máte nájdené, radi vám poradíme či je vhodné na tento typ programu, prípadne poradíme s vhodným programom na teambuilding. Ak necháte výber v našich rukách s vhodným výberom lokality mimo areálu v Bernolákove vám radi poradíme. V čase zimných mesiacov je tiež možné tento program zorganizovať vo vonkajších priestoroch alebo v prípade záujmu aj v indoor lukostreleckej aréne vo Viničnom pri Pezinku. 

Program môžeme ukončiť okrem výbornej večere napr. ochutnávkou vín, cigár, rumov, whisky. Po takomto ukončení vás zaleje skvelý pocit skutočne príjemne stráveného dňa. 

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania