Teambuildingové aktivity - Vzduchovky BIATLON

Vzduchovky BIATLON

Síce sú vzduchovky starou dobrou klasikou na firemné akcie sú skvelým výberom a streľbu z nich si môže vyskúšať každý bez najmenších obáv!

Zabavte sa streľbou zo vzduchoviek na rôzne súťažné terče. Streľba zo vzduchoviek je jednoduchá a zvládnu ju aj deti. Zorganizujeme vám ju profesionálne, bezpečne a zábavne zároveň. Vďaka jednoduchej manipulácií si streľbu rýchlo osvojíte a budete mať z nej príjemný strelecký zážitok. 

Táto aktivita obsahuje:

- 3 dlhé vzduchové pušky s ďalekohľadmi s možnosťou doobjednania dvoch krátkych ručných vzduchových pištolí,
- broky,
- rôzne druhy terčov – plechovky, biatlonový sklápací terč,
- skúsený inštruktor, ktorý dbá o vašu bezpečnosť, zabezpečuje servis zbraní a výmenu terčov,
- podľa potreby záchytná drevená strelecká stena, ktorá zachytáva netrafené broky.
Priebeh aktivity

Inštruktor účastníkom vysvetlí základy techniky streľby a následne sa im venuje individuálne. Po zaškolení a nácviku vám radi zorganizujeme streleckú súťaž tímov alebo jednotlivcov. Ak hľadáte jednoduchú streleckú aktivitu - streľba zo vzduchovky bude tou správnou voľbou. 

Aktivitu je možné zorganizovať ako súčasť programu na outdoor teambuilding ale aj indoor teambuilding. Ak zhodnotíme, že výber miesta kde budete mať firemný event je vhodný na streľbu zo vzduchoviek, zorganizujeme vám ju kdekoľvek na Slovensku. S výberom vhodného miesta vám radi poradíme, alebo vám ho nájdeme.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania