Teambuildingové aktivity - Výroba plťky

Výroba plťky

Všetko čo dostanete bude paleta, umelé fľaše a špagát. Vy sa musíte poriadne zamyslieť nad tým ako z týchto vecí vyrobiť plťku, a nie hocijakú! Musí byť aj funkčná:-) To si pozrieme v priamom prenose rovno na vašej firemnej akcii! 

Táto aktivita je nielen zábavná ale musíte v nej predviesť aj svoju šikovnosť a zručnosť. Bude to trošku aj o improvizácií pretože všetci dostanete k jej vytvoreniu to isté, ale každý tím ju zhotoví a poradí si s ňou inak. Dôležité je, aby sa dokázala udržať na hladine požadovaný čas, ktorý vám zadáme. Ako dlho vám bude trvať jej výroba kým ju dotiahnete do dokonalosti? Tá samozrejme spočíva v tom, aby ste sa s ňou dokázali udržať na vode. 

Aktivita je vhodná na posílnenie tímovej spolupráce a zjednotenie tímu ako takého a to je predsa cieľ každého teambuildingu. Pri jej vytváraní sa ukáže ako sa viete dohodnúť, počúvať sa, radiť si, dohodnúť sa, hladať vhodné a možné riešenia. Spojte hlavy dokopy a ukážte sa pred ostatnými, chcete byť predsa najlepší! Celý výrobný proces bude vo vašich rukách. Všetci musíte priložiť ruku k dielu!

Realizovať túto aktivitu je možné tam kde sa nachádza vodná nádrž alebo priehrada, takže ak sa bude nachádzať v blízkosti kde sa bude organizovať váš teambuilding neváhajte a vyberte si ju do programu. Skvelá aktivita na každý outdoor teambuilding!

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania