Teambuildingové aktivity - Streľba z reálnych zbraní

Streľba z reálnych zbraní

Firemná akcia a na nej exkluzívny strelecký zážitok! Streľba z reálnych zbraní bude i pre vás výnimočnou skúsenoťou! 

Kto by nemal rád akčné filmy plné akcie kde i divákom, ktorí ich sledujú z pohodlia domova tuhne krv v žlách? Neraz ste si určite i sami seba predstavili v rôznych akčných rolách. S nami môže byť váš teambuilding nezabudnuteľným zážitkom, pretože si vyskúšate rôzne reálne zbrane s ktorými nemáte možnosť sa stretnúť v bežnom živote. Môžete si vyskúšať presne také ako ste videli v rôznych akčných scénach. 

Po dôkladnom zaškolení inštruktorom streľby a vysvetlení pravidiel bezpečnosti a správneho zaobchádzania so zbraňou si môžete vyskúšať reálne zbrane s ktorými sa môžete stretnúť jedine v armáde alebo v špeciálnych bojových jednotkách alebo práve s nami na vašej firemnej akcii. Žiadne repliky, len kvalitné reálne zbrane, ktoré v každom vyvolajú rešpekt. 

Aktivita prebieha vždy na strelnici, ktorú vám zabezpečíme a pripravíme všetko pre váš skvelý strelecký zážitok. Spolupracujeme s viacerými strelnicami z celého Slovenska a radi vám nájdeme tú najbližšiu pre vašu firemnú akciu. Je možné strieľať z týchto palných zbraní iba na strelnici, ktorá je na to určená. Táto aktivita si vyžaduje neustálu pozornosť a sústredenie a bezpodmienečné dodržiavanie pravidiel bezpečnosti pri streľbe, preto táto aktivita môže prebiehať len v malom počte pod dohľadom inštruktorov. Ak to má byť firemná akcia len pre malý okruh ľudí, táto voľba je ideálna. 

Ak sa rozhodnete pre strelecký deň alebo máte jednoducho chuť zastrieľať si môžete si program doplniť o túto exkluzívnu aktivitu. Na strelnice vieme priniesť aj ostatné naše aktivity z ponuky a zabezpečiť pre vás rozšírený teambuilding. Aktivita je vhodná aj pre ženy. Okrem ostatných streleckých aktivít môže byť práve táto „čerešničkou na torte“. Zbrane sú upravené tak ,aby strieľali len jednotlivo, nie dávkou.

K dispozícii sú tieto zbrane:

• útočná puška AK 47

• útočná puška CZ vz.58 a tiež vz.58 tactical

• ostreľovačská puška AK 76

• pištole Walther, Hekler a Koch, Ruger

• samonabíjacia pištol Mini - UZI 

• samonabíjacia puška  SKS - 45 Simonov

Zažite túto neopakovateľnú aktivitu s HAVE FUN. Na špeciálnu objednávku vieme zabezpečiť aj iné typy zbraní, ako broková pumpa, útočné pušky, revolver, strieľanie na asfaltové holuby a streľba z malorážových pušiek. O vašu bezpečnosť a streleckú zábavu sa postará školený tím profesionálnych inštruktorov.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania