Teambuildingové aktivity - Šípky

Šípky

Šípky sú zábavnou klasikou a preto ich netreba špeciálne približovať. Hral ich už takmer každý či už v detstve v detských táboroch,v družine pri volnočasových aktivitách alebo sú klasikou pri večerných zábavach. Mimoriadne sú obľúbené hlavne u mužov, ktorí pri nich preberú možné aj nemožné:-) Samozrejme radi si ich zahrajú aj ženy, aj oni predsa radi súťažia medzi sebou.

Šípky sú výbornou doplnkovou aktivitou i pre vašu firemnú akciu, no môžu byť aj vhodnou aktivitou pre váš firemný večierok, kde hľadáte niečo jednoduché na doplnenie zábavy. Môžeme vám zorganizovať celofiremný turnaj s viacerými terčami, kde môžete súťažiť ako jednotlivci alebo celé tímy ak si túto aktivitu vyberiete do programu na váš firemný teambuilding.

Šípky je možné hrať vo vnútorných aj vonkajších priestoroch takže či už plánujete indoor teambuidling alebo outdoor teambuilding hodia sa všade! K tejto aktivite vám radi doplníme aj iné aktiviy z našej bohatej ponuky zážitkových aktivít, aby ste prežili deň plný nezabudnuteľných zážitkov v kruhu vašej spoločnosti.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania