Teambuildingové aktivity - Simulátor jazdy

Simulátor jazdy

Zaručene to bude skvelá jazda! Hoci ide o simulátor, budete mať skutočne perfektný zážitok! Nebude vám stačiť raz:-)

Ponúkame vám najnovší simulátor jazdy, ktorý je určený pre všetkých milovníkov rýchlych áut. Ide o dokonalú simuláciu jazdy, ktorá vám prinesie skvelý zážitok, pri ktorom budete mať pocit skutočnej adrenalínovej jazdy! Simulátor je možné objednať na akékoľvek miesto na Slovensku a môže sa stať skvelým doplnkom vašej firemnej akcie, ktorým môžete potešiť vašich zamestnancov, obchodných partnerov alebo zákazníkov.

Zariadenie je v rámci rozsahu svojich pohybov schopné nasimulovať preťaženie až do 2G. Simulátor sa dá nadstaviť podľa želania každého jazdca či už pôjde o jednoduchú jazdu alebo si vyskúšate rolu profesionálneho pretekára, kde už sa musíte pripútať, pretože zážitok na nerozoznanie od reálneho. 

Jednoznačne si budete mať z čoho vybrať! Vďaka 3D technológií obrazu bude váš zážitok maximálne realistický a vy na chvíľu zabudnete na svet okolo vás a užijete si divokú jazdu! 

Simulátor jazdy je ideálnym doplnkom na každý firemný event! Môžete ho doplniť do programu a užiť si jazdu plnú adrenalínu či už pôjde o outdoor teambuilding alebo indoor teambuilding. 

Cena aktivity: závisí od jej časového trvania

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania