Teambuildingové aktivity - Enkaustika

Enkaustika

Perfektná kreatívna aktivita na váš teambuilding? Vyskúšajte enkaustiku a objavte v sebe tvorivého ducha:-)

Táto aktivita je pomerne nová ale v skutočnosti je to prastará technika kreslenia, ktorá osloví každého bez ohľadu na vek. Enkaustika je hrou farieb, fantázie, zo začiatku aj náhody a prináša veľa prekvapení, radosti a úsmevu na tvári.

Nemusíte byť žiadny maliar, ani mať žiadny talent, aby ste vyskúšali túto techniku. Budete prekvapení a zároveň sami zo seba nadšení, aké krásne kresby je možné kresliť pomocou horúceho vosku a žehličky. Nielen dospelý ale i deti si túto aktivitu zamilujú a po prvom obrázku budú chcieť kresliť daľší. Obrázky si so sebou môžete odniesť domov, aby ste mali spomienku. Možno vás osloví natoľko, že si budete chcieť celú kresliacu sadu zadovážiť i na domácu tvorbu. 

Priebeh aktivity

Všetko potrebné vám vysvetlí a ukáže pani Katka, ktorá vám bude po celý čas asistovať, radiť techniku kresby, ukáže základné jednoduché ťahy, aby ste si odniesli domov tie najkrajšie obrázky. To čo by maliar nakreslil za niekoľko hodín nakreslíte pomocou tejto techniky za pár sekúnd, možno minút, ak sa s tým budete skutočne hrať a necháte sa unášať fantáziou. K dispozícií budete mať 4 žehličky, paletu voskov, špeciálny papier, asistenciu. 

Enkaustika je ideálnym doplnkom na každý indoor i outdoor teambuilding teambuilding, ktorý chcete doplniť aj niečim kreatívnym a zároveň jednoduchým. Objavíte v sebe skrytý talent :-)

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania