Teambuildingové aktivity - Rugby FUN

Rugby FUN

Tak toto bude poriadny súboj! Ktorý tím na hru vyzvete? Spojte svoje tímove sily a ukážte sa! Perfektná zábava!

Jednou z našich silných stránok je aj vytváranie nových tímových aktivít, ktoré ste ešte nezažili. A práve takou je skvelá hra Rugby fun, ktorá je inšpirovaná tréningom známej americkej tímovej hry. V nej to síce vyzerá niekedy trochu dramaticky, akoby išlo o život, ale tu pôjde len o skvelú zábavu! 

Pre zorganizovanie tejto zábavnej tímovej aktivity je potrebný terén približne 10 x 3 metre. Hra je ideálna aj na rodinné firemné akcie a teambuildingy. K aktivite patrí aj inštruktor, ktorý dbá na bezpečnosť, dodržiavanie pravidiel a zároveň je rozhodcom, ktorý koordinuje celú hru. 

Ako táto skvelá hra vyzerá v realite? 

Účastníci sa rozdelia na dva tímy. Jeden tím vytvorí rad ľudských prekážok s penovými štítmi. Z druhého tímu bežia vždy dvaja ľudia naraz, na hlave majú ochrannú prilbu a snažia sa dostať na druhý koniec za čo najkratší čas. V druhom kole si svoje role vymeníte. Komu pôjde lepšie obrana územia a kto bude rýchlejší v prejdení trasy cez ktorú vás súperiaci tím nebude chcieť pustiť? Vyskúšajte a uvidíte! Spojte vaše tímové sily, vymyslite si čo najlepšiu taktiku, vyberte z vás tých najlepších a pustite sa do toho! 

Rugby fun si môžete zahrať na každom outdoor alebo indoor team buildingu.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania