Teambuildingové aktivity - QUAD Airsoft v pohybe

QUAD Airsoft v pohybe

Vyskúšali ste už IPSC AIRSOFT? Ak nie vyskúšajte! Budete sa cítiť ako hrdina z akčného filmu! 

Pripravíme vám ho ako skvelý akčný strelecký program na váš teambuilding! Zažite streľbu z airsoft zbraní trochu inak, akčnejšie! 

Napínavá streľba plná adrenalínu a akcie. Airsoft combat streľba znamená rýchly pohyb v teréne a presnú paľbu na terče. Ideálna strelecká aktivita na športové eventy kde si môžete zastrieľať s vašimi kolegami alebo obchodnými partnermi a rozhodne nebude čas nudiť sa! Predveďte svoju rýchlosť, obratnosť a presnosť! Pohyb je zdravý a vaše telo poriadne rozhýbete!

Priebeh aktivity

Aby ste aktivitu zvládli čo najlepšie na začiatku po vysvetlení pravidiel hry a bezpečnosti si zastrieľate na stacionárne terče pod vedením skúseného inštruktora, ktorý sa stará o servis zbraní a nabíja ich. Po zaškolení sa presuniete na zaujímavý okruh s vyznačenou trasou v teréne, kde sa vydáte na akčnú cestu. Budete sa snažiť zasiahnuť terče čo najpresnejšie. Pôjde nielen o presnosť ale i o čas!

Môžete súťažiť ako jednotlivci, alebo aj v štafetovom behu tímov. Ak budete súťažiť ako tímy, musíte predviesť výbornú tímovú spoluprácu a budete si musieť vymyslieť čo najlepšiu taktiku! Spoznáte lepšie nie len sami seba ale i ostatných členov tímu. Poriadne sa odviažte a užite si skvelý deň mimo kancelárie! 

IPSC AIRSOFT počas jazdy na štvorkolke! Zaži perfektné adrenalínové dobrodružstvo!

Ak si trúfate na ešte väčší adreanalín a milujete poriadnu akciu, môžete vyskúšať streľbu z airsfot zbraní priamo zo štvorkolky! Trasu vždy prechádzajú dvaja hráči, jeden strieľa na terče a druhý riadi štvorkolku. Každý si môže vyskúšať obe možnosti, takže si zároveň vyskúšate skvelú jazdu a zároveň počas jazdy vyskúšate čo najlepšie zasiahnúť terče! Môžeme vám zorganizovať súťaž dvojíc alebo celých tímov. Táto aktivita si vyžaduje vhodný terén alebo areál. Ten vám nájdeme alebo ak už miesto akcie máte, zhodnotíme či je prostredie vhodné na tento typ aktivity. 

IPSC AIRSOFT je ideálna akčná strelecká aktivita vhodná na každý outdoor team building alebo športový event! 

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania