Teambuildingové aktivity - Ping Pong

Ping Pong

Medzi celoročne obľúbené aktivity určite môžeme zaradiť aj stolný tenis, hovorovo ping pong. Firemná akcia je priestorom, kedy sa môžete na určitý čas vrátiť do detských čias, zahrať sa a súťažiť o výhry.

Vedeli ste, že práve ping pong patrí medzi najrýchlejšie športové hry na svete? Zaujímavé je i to, že nejde o žiadny novodobý šport, práve naopak! Voľné chvíle si s ním krátili už naši predkovia a jeho história siaha až do obdobia pred 2 tisícročiami. Samozrejme ani zďaleka nemali takú výbavu ako poznáme dnes :) Ale princíp bol rovnaký.

Dá sa hrať ozaj všade, stačí rozložiť stôl, nadstaviť pravidlá, vybrať hráčov a hra sa môže začať!

Určite každý z nás na túto hru spomína ešte z detských čias. Veď čo by to bolo za detstvo bez ping pongu! A povedzme si úprimne ešte aj dnes keď už máme viac rokov stále nás to baví a vždy, keď je príležitosť si radi zahráme. Hra je vhodná na trávenie voľného času pre všetky vekové kategórie a ideálny program aj na váš športový event. To isté platí aj na firemnej akcii. Čo tak dať si turnaj so svojim šéfom, kolegom alebo obchodným partnerom?

Alebo pripraviť turnaje jednotlivých náhodných tímov alebo oddelení? Hra nemusí byť len pre dvojice pretože iste viete, že zapojiť sa môže aj štvorica hráčov a vtedy je to ešte väčšia zábava!

Stolný tenis nie je nijako mimoriadne náročný avšak vyžaduje si určitú dávku šikovnosti! Musíte mať rýchly odhad hernej situácie a okamžite čo najlepšie zareagovať.

Dnes je ping pong obľúbenou spoločenskou zábavou a firemná akcia by sa bez neho nemala zaobísť, preto vám nič nebráni v tom, aby ste si ho zahrnuli aj do programu na váš teambuilding!

Aktivita je vhodná na každý indoor aj outdoor teambuilding.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania