Teambuildingové aktivity - Petang

Petang

Kto by nepoznal petang? Poznajú ho všetci - dospelí aj deti, ide o veľmi obľúbenú aktivitu, ktorá môže byť výborným programom i na váš teambuilding, akcie typu family day alebo športový deň vašej spoločnosti. 

Vybrať túto aktivitu a užiť si hru s kolegami, deťmi, klientmi alebo obchodným partnermi bude určite dobrý nápad a príjemne strávený čas. Petang je francúska spoločenská hra, ktorá je známa aj v našich končinách. Ide o tímovú hru a preto je ideálna ako aktivita na teambuildingy a firemné akcie. 

Princíp hry je veľmi jednoduchý a nevyžaduje si žiadne špeciálne športové nadanie alebo iné zručnosti. Samozrejme dokonalé zvládnutie techniky a taktiky vyžaduje už pravidelný tréning. Ak však netúžite byť profesionál v petangu, ale chcete si ho vyskúšať a zabaviť sa pri príjemnej hre tak vám v tom nič nebráni a pokojne sa môžete do toho pustiť priamo na firemnej akcii. 

Náročnosť priestoru je minimálna a dá sa prispôsobiť možnostiam. Firemná akcia, kde ideálne zrealizujeme aktivity vonku čiže ide hlavne o outdoor aktivitu.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania