Teambuildingové aktivity - Mr. Postreh !

Mr. Postreh !

Pri tomto type hry platí možno viac než pri ostatných, že ,,za málo peňazí-veľa muziky". Postrehové hry sú zábavné, jednoduché a rýchle na vašu firemnú akciu. Precvičia vašu pozornosť, reflexy a sústredenie. 

Ako hra prebieha? 

Nie je ťažké naučiť sa pravidlám tejto hry. Inštruktor a hráč stoja/sedia oproti sebe. Medzi oboma sa nachádza drevená doska, na ktorej si hráč položí obidve ruky. Inštruktor má v ruke šnúrku s kľúčom, ktorý sa snaží z hracej dosky odtiahnuť. Hráč sa snaží byť rýchlejší. Ale pozor! Pozornosť ide ruka v ruke s rýchlosťou.

Byť najrýchlejší je obrovskou výhodou a zaručí vám víťazstvo. Ak hráč chytí kľúčik skôr, než ho inštruktor odtiahne z hracej dosky, vyhráva a dokáže, že má šikovnejší postreh.

V rámci súťaženia túto hru nastavíme na počet úspešných chytení kľuča za určitý čas. Vyskúšajte túto zábavnú atrakciu, nech je vaša firemna akcia naozaj zaujímavá!

Vyberte si túto aktivitu kdekoľvek v mieste realizácie firemnej akcie. Ideálna postrehová hra na každý outdoor aj indoor teambuilding.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania