Teambuildingové aktivity - Profi lukostreľba

Profi lukostreľba

Lukostreľba je nádherný šport o presnosti, sústredení a relaxe, ktorý je nám srdcu veľmi blízky. Či vidíte luk prvýkrát naživo, alebo ste aktívny lukostrelec, pre každého z vás ponúkame absolútne najlepší zážitok z profesionálnej lukostreľby na Slovensku. Ak si vyberiete na teambuilding alebo firemnú akciu tento kráľovský šport určite nebudete lutovať. 

Lukostreľbu vám radi zorganizujeme v našich vnútorných priestoroch v INDOOR ARÉNE vo Viničnom pri Pezinku alebo na mieste vašej firemnej akcie kdekoľvek na Slovensku. Požiadavky na vnútorný priestor nie sú mimoriadne náročné, stačí i konferenčná miestnosť alebo telocvična. Podľa veľkosti skupiny sa následne určí aký veľký by mal byť priestor. Priestor sa zabezpečuje špeciálnými ochrannými sieťami aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu interiéru.

K dispozícií budete mať kompletnú lukostreleckú výbavu a všetko čo k lukostreľbe potrebujete. Súčasťou je i profesionálny inštruktor, ktorý vás naučí základnej technike streľby z luku, po celý čas dohliada na vašu streľbu a poskytuje rady pre zlepšenie zásahov pri výstrele.

Sme najlepší poskytovateľ profesionálnej lukostreľby na Slovensku, pretože vaša firemná akcie bude viac ako:

  • Viac ako požičanie lukov – iba prenájom lukov a terčov nestačí, my ľudí učíme správnym technikám streľby
  • Bohaté skúsenosti – každoročne organizujeme nespočetné množstvo lukostreleckých akcií, čo nám umožnilo priviesť naše služby k dokonalosti
  • Kvalitná výbava – všetky používané luky a výbava spĺňajú požiadavky vysokej kvality
  • Profesionálni inštruktori – všetci inštruktori lukostreľby sú profesionálne vyškolení práve na túto aktivitu
  • Špička vo svojom obore – lukostreľba je našou najsilnejšou stránkou, okrem lukostreleckých akcií prevádzkujeme kamenný lukostrelecký obchod a e-shop LUK.sk, lukostreleckú indoor arénu vo Viničnom pri Pezinku, outdoor areál v Bernolákove a lukostrelecký klub Elán
  • Záruka bezpečnosti – na prvom mieste je vždy bezpečnosť a potom samozrejme skvelý zážitok. S bezpečnostnými sieťami robíme lukostreľbu plnohodnotne aj vo vnútri po celý rok
  • Právna stránka – na prevádzku športovej lukostreľby a trénerstva na firemných akciách máme potrebné certifikáty a kurzy

Ak očakávate vysokú kvalitu na vašej firemnej akcii a vyberiete si čokoľvek z našej bohatej ponuky, u nás ste na správnom mieste. Naša eventová agentúra má bohaté skúsenosti s organizáciou a zabezpečením programu na indoor i outdoor teambuilding. Lukostreľba je skvelou aktivitou, ktorá je na firemných akciách a eventoch veľmi obľúbená. Zažijete vďaka nej nielen zábavu, ale i dobrý pocit, že ste si vyskúšali a naučili sa niečo nové. Možno práve lukostreľba sa stane vašim obľúbeným koníčkom. 

Kto môže strieľať

Strieľať môže každý, kto vie natiahnuť luk, sústrediť sa a riadi sa pokynmi inštruktora. Na firemnej akcii máte k dispozícií vždy niekoľko lukov, aby každý dostal taký, ktorý mu bude ušitý na mieru podľa svojej výšky a sily náťahu a nerobilo mu problém luk natiahnúť. Luky máme pre mužov i ženy, pre pravákov i ľavákov a každému vyberieme ten správny, aby ste mali z lukostreľby ten najlepší zážitok. 

Kde sa môže strieľať

Kde sa firemna akcia môže konať? Lukostreľbu vám zorganizujeme buď v našej lukostreleckej indoor aréne vo Viničnom pri Pezinku, ktorá je k dispozícií celoročne alebo počas outdoor sezóny v areáli v Bernolákove kde máme vonkajšiu strelnicu v rámci golfového areálu, v krásnom a tichom prostredí. Samozrejme vieme vám ju zorganizovať takmer kdekoľvek vo vnútorných či vonkajších priestoroch, ak zhodnotíme, že priestory sú vyhovujúce. V takom prípade môžeme rozhodnúť o obhliadke priestoru a posúdiť, či je bezpečný a vhodný.

V našej indoor aréne vo Viničnom pri Pezinku vám počas firemnej akcie alebo teambuildingu radi zabezpečíme občerstvenie, pitný režim alebo catering na základe vašej požiadavky. 

Priebeh aktivity

Inštruktor podá všeobecnú spoločnú inštruktáž a následne pokračuje individuálnym prístupom k jednotlivým strelcom. Po odstrieľaní sady šípov idú všetci inštruktori k terčovniciam, vyberú šípy a môžu vyhodnotiť jednotlivé alebo tímové zásahy.

Po prvotnom spoločnom a následnom individuálnom zaškolení účastníkov vám môžeme zorganizovať súťaž tímov alebo jednotlivcov. Pri každom inštruktorovi môžu naďalej strieľať dvaja či traja účastníci. V prípade záujmu si môžete vyskúšať rôzne druhy lukov-športové, tradičné, longbow, kladkové. Ak nám to časové rozmedzie umožní naši inštruktori vás radi naučia i ďalšiu techniku streľby z luku.

Cena aktivity závisí od počtu inštruktorov, výberu lukov, dĺžky trvania akcie a miesta jej konania. Každú cenovú ponuku vám vypracujeme individuálne a poradíme i s prípadným vhodným doplnením aktivít pre váš nezabudnuteľný teambuilding.

 

 

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania