Teambuildingové aktivity - Logické hry

Logické hry

Zapojte všetci spoločne hlavy a pustite sa do logických úloh - teambuilding nie je len o pohybových aktivitách! Pôjde síce o oddychovú aktivitu pre vaše telo, ale hlava bude musieť zamakať!

Po všetkých tých pohybovo náročnejších aktivitách vám padne vhod trochu si zrelaxovať telo a potrápiť trochu hlavy - logickými úlohami. Pripravili sme pre vás viacero okruhov, ktoré preveria vaše logické myslenie. Dozviete sa ako sa vy i ostatný popasujete s rôznymi zadaniami. Samozrejme čas vám rýchlo uteká a vy budete v časovej tiesni, aby ste dostali zo seba len to najlepšie! Tu platí, že pod zdravým stresom človek podáva lepšie výsledky:-) Zábavné je to vtedy, ak každý z tímu vidí inak správnu odpoveď a vy sa musíte dohodnúť, ktorú zvolíte, pretože len jedna je správna!

Ako to prebieha?

Inštruktor vám vysvetlí pravidlá a dá vám na výber niekoľko tématických okruhov (logické úlohy, priestorová predstavivosť, numerické myslenie...) a vy ju musíte vyriešiť v určenom čase. Na konci vyhodnotí správnosť odpovedí jednotlivcom alebo tímom. 

Vyberte si túto aktivitu kdekoľvek v mieste realizácie firemnej akcie. Ideálna logická hra na každý indoor ale aj outdoor teambuilding.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania