Teambuildingové aktivity - IPSC Paintball

IPSC Paintball

Zaži paintball trochu inak! Bude to perfektná akčná hra! Boj o čas a presnosť! Ale hlavne poriadna zábava plná adrenalínu :-)

Napínavá streľba ako v akčnom filme! V dynamickej streľbe musí súťažiaci podeliť presnosť, silu a rýchlosť do ideálnej-víťaznej kombinácie. Ak takéto niečo očakávate, vyberte si IPSC Paintball ( Medzinárodná organizácia International Practical Shooting Confederation). Combat ( bojová) streľba na pripravené terče znamená rýchly pohyb v teréne a paľbu na presnosť. Ideálna bezpečná strelecká aktivita na športové eventy pre všetkých nadšencov akčných hier. Ak ste partia, ktorá sa na každom teambuildingu chce poriadne vyblázniť a prísť na iné myšlienky, vyberte si túto hru, poriadne si pri nej prečistíte hlavy! 

Priebeh aktivity

Na začiatku po vysvetlení pravidiel hry a bezpečnosti si zastrieľate na prvý terč (fľašu) pod vedením inštruktora. Začiatočníci, ktorý nemajú dostatočné skúsenosti sa poriadne natrénujú, aby si osvojili manipuláciu s paintball zbraňou.  Po rozcvičke sa presuniete na zaujímavý okruh s vyznačenou trasou v teréne, ktorý po jednom absolvujete s cieľom čo najpresnejšie a najrýchlejšie zasiahnuť všetky pripravené terče rozmiestnené v teréne. Posledný terč sa triafa prakom.

Inštruktor je zároveň rozhodca, ktorý dohliada na vašu bezpečnosť a zapisuje dosiahnutý čas a body, ktoré vám môže po skončení súťaže vyhodnotiť ak túto aktivitu zvolíte ako program na váš teambuilding. Ideálna hra pre menšie i väčšie skupiny, súťažiť môžete ako jednotlivci ale i ako celé tímy, kde si overíte aký ste tímový hráč.  

IPSC PAINTBALL je adrenalínová strelecká aktivita vhodná na každý outdoor team building alebo športový event! Náš paintball areál v Bernolákove je na túto hru ako stvorený, tu vám pripravíme zaujímavý strelecký okruh a vy zažijete poriadnu streleckú akciu!

Cena aktivity závisí od počtu osôb, pričom s vyšším počtom osôb sa cena na osobu znižuje.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania