Teambuildingové aktivity - Hrnčiarsky kruh

Hrnčiarsky kruh

Vyskúšajte si tradičnú remeselnú aktivitu, ktorá prežila mnohé stáročia a stále je veľmi obľúbená. Oživíte ňou každý teambuilding i vaše firemné akcie. 

Vyrobte si vlastný hrnček, misku alebo vázičku na tradičnom hrnčiarskom kruhu. Hrnčiarsky kruh láka mnohých ľudí, no možnosť vyskúšať si toto remeslo je výnimočná príležitosť. Pomáhať vám bude zručný remeselník, ktorý vám zaučí do tohto krásneho remesla a vy môžete vymodelovať z hliny čokoľvek, čo vás napadne. Záleží od vašej zručnosti a kreativity. Hrnčiarsky kruh môžeme zaradiť aj medzi tímové aktivity, kde vám zadáme niečo vyrobiťv určenom časovom horizonte. Takže môžeme ju zakomponovať aj do klasického súťažného teambuildingu ale tatkiež ju môžete mať ako skvelý nesúťažný doplnok. Hodí sa tatiež do tematických akcií ako napr. stredovek, keďže tam rozhodne patrí. Skvele dotvorí dobovú atmosféru. 

Priebeh aktivity

Inštruktor alebo v tomto prípade remeselník vonku pripraví hrnčiarsky kruh a hlinu, vysvetlí vám základy hrnčiarstva a práce s hrnčiarskym kruhom. Po krátkej ukážke si môžete vymodelovať vlastný výtvor. Budete musieť byť trpezlivý aby vaše dielo stálo za to. Nemáte sa kam ponáhľat, ide o skvelý relax. Vyskúšať môžete kopací tradičný hrnčiarsky kruh alebo jeho modernejšiu verziu - elektrický hrnčiarsky kruh. 

Hrnčiarsky kruh si môžete vyskúšať kdekoľvek takže si ho môžete zaradiť do programu ako na outdoor teambuilding tak i na indoor teambuilding. 

Cena aktivity závisí od množstva hliny (to závisí od počtu účastníkov) a časového trvania atrakcie.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania