Teambuildingové aktivity - Hlavolamy

Hlavolamy

Perfektné hlavolamy, ktoré vám síce hlavy nepolámu, ale poriadne preveria vaše logické schopnosti :-)

Vyskúšajte si nielen svoje IQ ale hlavne trpezlivosť. Tú budete rozhodne potrebovať! K dispozícii budete mať hlavolamy, ktoré musíte rozložiť alebo späť poskladať. Ponúkame bohatý výber hlavolamov rôznych druhov a obtiažností. Neraz vás obtiažnosť zmýli, pretože tie jednoduchšie idú veľakráť ťažšie vyriešiť ako tie náročnejšie. Prečo to tak je, to ostáva stále pre nás záhadou. Ale to je ich čaro:-) Niektoré z nich boli oživené z archívov z čias britského hlavolamového šialenstva. Vy si ich teraz môžete vyskúšať ako svelú aktivitu na váš teambuilding! 

Hlavolamy si môžete vyskúšať ako voľnú aktivitu, ako sa vraví, keď budete mať chuť a náladu počas firemnej akcie alebo ako súčasť teambuilding programu kde vám z nich radi pripravíme súťaž tímov alebo jednotlivcov. Stopovať čas vám budú naši inštruktori a vám sa musí podariť vyriešiť ich čo najviac v stanovenom časovom limite, takže pôjde aj o boj o čas, aby si aktivita zachovala súťažný nádych. Každý hlavolam má iné bodovanie a záleží od jeho obťiažnosti. 

Firemná akcia nemusí byť len o športových aktivitách, vďaka hlavolamom si medzi fyzicky náročnejšími aktivitami príjemne odýchnete a načerpáte nové sily pri zdolávaní ďalších úloh. 

Hlavolamy sú ľahko prenosné a skrývajú sa v krabičke, ktorá je plná prekvapení :-) Vieme vám ich priniesť kdekoľvek, či už budú súčasťou programu na indoor teambuilding alebo outdoor teambuilding. Rozhodne sa vám zapáčia!

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania