Teambuildingové aktivity - Crazy okuliare

Crazy okuliare

Firemná akcia na ktorej budete vidieť minimálne dvojmo? Po nasadení okuliarov pochopíte prečo:-)

Rozmýšľali ste už niekedy, aké je to cítiť sa opitý aj napriek tomu, že v skutočnosti nie ste? Budete si myslieť, že to predsa nie je možné aby nejaké okuliare dokázali spôsobiť stav akým vnímame svet po požití alkoholu.  V tej chvíli keď si ich nasadníte, pochopíte o čom rozprávame. A verte, že vidieť ako vás to baví je i pre nás skvelým zážitkom. Tieto okuliare skutočne fungujú a to nemusíte toho ani veľa vypiť:-)

Dokážu toho skutočne veľa. V prvom rade ovplyvniť vašu pozornosť, spomaliť vaše reakcie, ani zrak vám zrazu nebude slúžiť ako ste zvyknutí, vnímanie vzdialenosti bude úplné iné ako v skutočnosti a ani na periférne videnie sa nebudete môcť spolahnúť. Taktiež sa zmení aj vaše myslenie, po ktorom sa každému zhorší úsudok, ale i rýchlosť rozhodovania. Toto všetko ovplyvní nielen pohyb, ktorý všetkých okolo pobaví, pretože to vyzerá naozaj komicky, ale i vnímanie sveta, ktorý sa vidí prinajmenšom dvojito! Tento efekt je dosiahnutý vďaka špeciálnym šošovkám, ktoré simulujú rôzne úrovne opitosti. 

Pripravíme vám trasu ktorú budete musieť v tomto "stave" zvládnuť. Hoci sa bude zdať jednoduchá po nasadení crazy okuliarov pochopíte, že s nimi bude realita celkom iná:-) Ak sa vám bude zdať, že máte dobrú kondičku a tento stav zvládate bravúrne a poradíte si s tým ľavou zadnou, pribalíme vám k tejto aktivite ešte fun bike a to už bude iný level! 

Túto fun aktivitu môžete mať ako súčasť programu na indoor i outdoor teambuilding.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania