Teambuildingové aktivity - Boj s lukom

Boj s lukom

Skvelá teambuilding aktivita, ktorú si budete chcieť zopakovať! Firemná akcia na ktorej zažijete poriadny adrenalín! 

BOJ S LUKOM - tímová akčná hra, ktorú môžeme nazvať aj vybíjaná s lukmi, akčná lukostreľba, zábavná lukostreľba, archery strike, archery fun alebo arcaball. Tímová a zároveň akčná adrenalínová hra Vám prináša nové zážitky, kde spojíte svoji tímové sily, zastrieľate si a zároveň zašportujete a vyskúšate niečo čo ste pravdepodobne ešte asi nezažili.

Ide o bezpečnú lukostreleckú hru kde nemusíte mať obavy z ostrých šípov pretože šípy sú ukončené mäkkými nadstavcami, ktoré tlmia náraz a zároveň ste chránení ochrannými maskami na tvári a hrudi. Adrenalínová tímová lukostreľba je vhodná pre malé (min. 8 ľudí) i väčšie skupiny do max. 16 v jednej hre. Táto zábavná lukostreľba v pohybe môže byť súťažou viacerých tímov, ak ide o veľké skupiny alebo ako lukostrelecký súboj dvoch tímov. Táto aktivita je ideálna na teambuilding ak chcete zažiť niečo čo Vám rozprúdi krv v žilách!

Hru si môžete zahrať v našej indoor lukostreleckej aréne vo Viničnom alebo v outdoor paintball areáli v Bernolákove. Ihrisko je prenosné, takže nič nebráni tomu, aby sme Vám ho pripravili i na mieste kde bude Vaša firemná akcia. Zažite podobný ak nie ešte lepší adrenalínový zážitok ako pri paintballe!

Boj s lukom je jedným z ideálnych programov na firemnú akciu a teambuilding! Dá sa realizovať celoročne takže môže byť súčaťou programu na indoor teambuilding aj outdoor teambuilding. Hra je vhodná i  pre partie priateľov, rodiny alebo rôzne individuálne skupiny. Ak si chcete vyskúšať naozajstný boj s lukom a vyskúšať niečo netradičné táto hra bude pre Vás ideálnou voľbou, ktorá Vám prinesie nové zážitky. Spojte svoje tímové sily a ukážte aj ostatným svoju odvahu a odhodlanie zvíťaziť!

Kde inde ako na firemnej akcii si môžete vystreliť do svojho šéfa alebo kolegu? Áno toto je tá pravá príležitosť keď to všetci zoberú s humorom, ale nezabudnite, že určite Vám to budú chcieť vrátiť :-)

A takto vyzerá hra v reále:

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania