Teambuildingové aktivity - Balance trainer

Balance trainer

Otestujte si vašu schopnosť udržať rovováhu pomocou balance traineru! 

Asi si pomyslíte, že predsa každý vie udržať rovnováhu! Áno to vie, ale vyskúšajte či vám to pôjde aj na tejto doske:-) Skúste si balance trainer a zistite to. Táto skvelá doplnková aktivita zaručí zábavu všetkých účastníkov bez ohľadu na vek a schopnosti a teambuilding vám vďaka nemu prinesie opäť nové zážitky a skúsenosti. 

Balansovacie dosky sú jednoduché, pevné a ľahko použiteľné, používajú sa aj pri rôznych športových tréningoch, dokonca i pri bojovom umení. Táto športová aktivita vznikla v roku 1998 v Kalifornii, kolíske doskových športov ako surfing, windsurfing, skateboarding, snowboarding a wakeboarding. Ak vás lákajú práve tieto športy, je najvyšší čas vyskúšať si čo to obnáša. Balance trainer vám ich dokonale priblíži!  

Priebeh aktivity

Cieľom je udržať telesnú rovnováhu na doske položenej na špeciálny valec bez toho, aby ste sa držali steny či dotkli doskou zeme. Postupne ak si trúfate môžete rozširovať škálu pohybov a vyskúšať si podrepy, vykláňať sa z osi a podobne. K dispozícii máme 2 balansovacie dosky, takže si môžete ľahko zmerať svoje schopnosti aj s ostatnými účastníkmi. Táto aktivita je ideálna ako zábavný doplnok pre vaše firemné akcie, alebo ako súťažná aktivita pre jednotlivcov alebo tímy. Ak pôjde o súťažný teambuilding radi vám pripravíme jednoduchú súťaž. 

Balance trainer je ľahko prenosný a prinesieme vám ho na akýkoľvek indoor teambuilding alebo outdoor teambuilding. Nie je náročný na priestor a preto si ho môžete vyskúšať takmer kdekoľvek.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania