Teambuildingové aktivity - Arcathlon

Arcathlon

Ste kolektív ktorý má športového ducha? Zmeňte neustále sedenie v kancelárií za kvalitný a zážitkový teambuilding program! Aj vaša firemná akcia môže byť skvelým začiatkom na posílnenie fyzickej kondície!

Po tejto aktivite budete príjemne unavení avšak s extra bonusom - skvelým pocitom štastia vďaka vyplavenému množstvu endorfínov, ktoré vám vyčistia myseľ! 

Arcathlon je spojením dvoch aktivít - lukostreľby a behu. Máte na výber strieľať nielen na klasické terče, ale i na 3D zvieratká rozmiestnené v teréne. Tento druhý uvedený variant je zaujímavejší, pretože sa dozviete či by ste si vedeli zviera i uloviť správnym zásahom. Po zaškolení a tréningu sa môžete pustiť do behu avšak s dôrazom na presnosť zásahu! Táto aktivita je vhodná na teambuildingový program i pre rôzne partie. Ak si myslíte, že nie ste športovo zdatný, nemusíte mať obavy, ide hlavne o zábavu a zážitok, takže každý si môže ísť svojim vlastným tempom. Možno práve vďaka tomu budete lepší v presnosti a zasahovaní cieľov. 

Ideálny zážitok z arcathlonu je ak je realizovaný v rámci outdoor teambuildingu, ale v prípade záujmu vám ho zorganizujeme aj vo vnútorných priestoroch, ak zhodnotíme, že sú na jeho realizáciu vyhovujúce. Firemná akcia, ktorá bude zaujímavá, sa nezaobíde bez tejto atrakcie.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania