Teambuildingové aktivity - Airsoftová strelnica

Airsoftová strelnica

Vyskúšajte si AIRSOFT streľbu! Hoci ide o repliky, sú ich vernou kópiou. Samozrejme sú omnoho ľahšie, takže streľbu s nimi si užijete. S touto streleckou aktivitou bude vaša firemná akcia alebo teambuilding skvelým zážitkom!

Fanúšikovia automatických zbraní si môžu na našej prenosnej strelnici zastrieľať z reálne vyzerajúcich airsoftových samopalov a pištole na vzdialenosť do 20 metrov.

Pripravíme vám zaujímavú statickú strelnicu, na ktorej budete strieľať z miesta na rôzne terče: 

Súťažné vzduchovkové terče
Zmenšené terče osôb
Plechovky, plastové fľaše
Airsoftové zbrane sú bezpečnou aktivitou a sú vedené skúseným inštruktorom. Nespôsobujú hluk väčší ako pri vzduchovkách, ľahko sa s nimi manipuluje. Strieľajú guličky z umelej hmoty a nie je na ne potrebné špeciálne povolenie, takže si ich môžete vybrať ako aktivitu na firemný teambuilding.

Pre firemné akcie máme k dispozícii tieto airsoftové repliky zbraní: 2 samopaly (ruský AK-47 a americký M4) brokovnica Benelli, útočná puška Heckler & Koch G36, pištol Beretta a pištoľ SIG SAUER P226, ktorá dokonca simuluje aj spätný náraz ako reálna „devina“.

Vyskúšate si streľbu v stoji alebo po ležiačky. Po zaškolení a osvojení streľby z airsoft zbraní vám môžeme zorganizovať i súťaž jednotlivcov alebo tímov. Môže to byť skvelá tímová hra!

Aktivita je vynikajúcim doplnkom na outdoor team building. Ak plánujete teambuilding vnútri napr. počas chladných mesiacov a k dispozícií máte vnútorný priestor, (telocvičňa, hala, sklad..) ktorá bude na airsoft vhodná, tak môže byť súčasťou programu indoor teambuildingu.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania