Teambuildingové aktivity - 3G simulátor stíhačky

3G simulátor stíhačky

Zažite fantastický pocit ako pri lete stíhačkou! Firemná akcia kde ho vyskúšate bude jedninečnou skúsenosťou a zároveň nezabudnuteľným zážitkom! Poriadne sa pripútajte, budete to potrebovať:-)

Predstavovali ste si niekedy aké je pilotovanie akrobatického lietadla, stíhačky alebo rakety? Táto skvelá novinka dorazila aj k nám na Slovensko! Už si nemusíte nič len predstavovať, ale priamo zažiť tento neobyčajný zážitok. Máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si, aké je to byť na chvíľu pilotom a zažiť adrenalín vďaka 3G preťaženiu na vlastnej koži, vďaka simulátoru, ktorý je u nás bezkonkurenčný.

Vďaka novodobej technológií zažijete neočakávané silné pohyby (tzv. vektorové zrýchlenie), vďaka ktorému budete mať pocit reálneho zážitku z pilotovania tak, ako nikdy predtým.

Simulátor je skvelý doplnok firemnej akcie pre všetky vekové kategórie. Komu nechýba odvaha, zvedavosť a rád skúša niečo nové, mal by zažiť aj tento pocit, ktorý sa nedá opísať pokiaľ človek sám nezažije adreanalín, ktorý mu simulátor prinesie! 

Simulátor stíhačky vám zaručuje skvelý zážitok a je vhodný ako doplnok na každý indoor aj outdoor teambuilding.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania