zazitkove
Fun
ciara
Hod sekerou
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Hod sekerou
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: 1 - 8
DOBA TRVANIA: 0,2 - 0,5 hod.
DOPLŇUJÚCA INFO: Sekera nemusí byť len na rúbanie dreva:-)
NÁROČNOSŤ:

Sekeru skúšal už skoro každý, ale vyskúšali ste aká zábava môže byť keď ju budete hádzať na cieľ? Kde inde si môžete hodiť sekerou ak nie na teambuildingu kde to je dovolené ! Svet zážitkov je plný nových zaujímavých možností aktivít na firemné akcie a i táto aktivita je toho dôkazom. 

V detstve sme hádzali nožíkom a teraz keď sme starší môžeme vyskúšať "vyšší level" - hod sekerou. Komu to pôjde lepšie? Vám alebo kolegom, alebo bude najlepší šéf či obchodný partner? Vyzvite ich na hru! Ukážte im svoju zručnosť a šikovnosť. Hod sekerou je bezpečnou aktivitou a zvládnu ju aj ženy, preto nemusia mať obavy, že ide čisto len o mužskú záležitosť. Ako cieľ si môžete predstaviť čokoľvek, Vašej predstavivosti sa medze nekladú:-) Dôležité je ho zasiahnúť z potrebnej vzdialenosti. Samozrejme budete mať viac pokusov! 

Inštruktor Vám ukáže správnu techniku hodu,vysvetlí pravidlá a v prípade záujmu Vám pripraví zábavnú súťaž jednotlivcov alebo tímov. Aktivita je vhodná na každý outdoor team building, ale môže byť i skvelým doplnkom na indoor team buidling. Hod sekerou nie je priestorovo náročný a ak bude organizovaný vnútri tak interiér dostatočne zabezpečíme pred prípadným poškodením. V našej indoor hale vo Viničnom máme na túto aktivitu ideálny priestor, ale vieme Vám ju zabezpečiť i na mieste kde bude Vaša firemná akcia alebo športový event. 

foto