zazitkove
Fun
ciara
Teambalance
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Teambalance
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min. 4, max.8
DOBA TRVANIA: 0,2 - 0,5 hod.
DOPLŇUJÚCA INFO: tímová spolupráca a koordinácia je klúčová
NÁROČNOSŤ:

Zábavná aktivita, ktorá preverí vaše schopnosti spolupracovať a skoordinovať sa v tíme. Pri tejto aktivite pochopíte, aká je spolupráca a koordinácia skutočne dôležitá. :)

 

Ako už názov napovedá,  ide o tímové balansovanie so špeciálnou doskou s lanami a malými objektami tak, aby ste loptičku udržali stále na doske pri pohybe s ňou. Vašou úlohou bude udržať golfovú loptičku na našom „ufe“, čiže okrúhlej doske, držať môžete až 8 ľudia len laná, ktoré sú pripevnené o dosku. Aby ste to nemali také jednoduché, otvor/dieru máte aj v strede a úlohou tímu bude prejsť z bodu A do bodu B, na ktorej budú aj prekážky, tak aby sa loptička po celú dobu udržala na doske. Ak Vám spadne budete musieť ísť od začiatku a to sa predsa nikomu nechce:) Aj keď pôjde v tejto aktivite o čas, odporúčame radšej taktiku pomaly, ale sústredene a koordinovane.

 

Pri tejto aktivite zažijete určite kopec komických situácií, ale preskúša aj Vašu trpezlivosť a nervy, i napriek tomu, to netreba brať až tak vážne, ide predsa o hru a zábavu.Laughing

 

Táto aktivita je vhodná ako na outdoor tak aj na indoor teambuilding. Vieme ju zorganizovať takmer kdekoľvek, kde máme k dispozícii väčší priestor.

foto