zazitkove
Fun
ciara
Petang
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Petang
DRUH: OUTDOOR
POČET OSÔB: min.10
DOBA TRVANIA: 3-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Známy a stále obľúbený petang ako skvelá hra na Váš teambuilding!
NÁROČNOSŤ:

Kto by nepoznal petang? poznajú ho všetci - dospelí aj deti, ide o veľmi obľúbenú aktivitu, ktorá môže byť i výborným programom i na Váš teambuilding, akcie typu family day alebo športový deň Vašej spoločnosti. 

Vybrať túto aktivitu a užiť si hru s kolegami, deťmi, klientmi alebo obchodným partnermi bude určite dobrý nápad a príjemne strávený čas. Petang je francúska spoločenská hra, ktorá je známa aj v našich končinách. Ide o tímovú hru a preto je ideálna ako aktivita na teambuildingy a firemné akcie. 

Princíp hry je veľmi jednoduchý a nevyžaduje si žiadne špeciálne športové nadanie alebo iné zručnosti. Samozrejme dokonalé zvládnutie techniky a taktiky vyžaduje už pravidelný tréning. Ak však netúžite byť profesionál v petangu, ale chcete si ho vyskúšať a zabaviť sa pri príjemnej hre tak Vám v tom nič nebráni a pokojne sa môžete do toho pustiť priamo na firemnej akcii. 

Náročnosť priestoru je minimálna a dá sa prispôsobiť možnostiam. Firemná akcia, kde ideálne zrealizujeme aktivity vonku čiže ide hlavne o outdoor aktivitu. 

foto