Teambuildingové aktivity - Hod oštepom ATLATL

Hod oštepom ATLATL

Atlatl ste určite ešte neskúšali. Opäť vám prinášame novinku, aby sme vám priniesli nové zážitky pri objavovaní nových aktivít. 

Na prvý pohľad pripomína šport atlatl hod oštepom. Dalo by sa povedať, že sú si síce podobné, ale sú pritom i rozdielne. Princíp je však rovnaký, tiež sa s ním hádže do diaľky. Ide o pomerne jednoduchú aktivitu, ktorú si po úvodnom zaškolení osvojí takmer každý bez extrémnej námahy. Nemusíte byť nijako špeciálne zručný, aby ste mohli túto aktivitu vyskúšať na vašom teambuidlingu alebo ako súčasť športového dňa vašej firmy. Firemná akcie kde si doplníte túto aktivitu bude i pre vás novým zážitkom. 

Atlatl je vhodný pre všetky vekové kategórie a je úplne bezpečný. Vyžaduje si dostatočne veľkú plochu. Tento šport je u nás síce menej známy, ale vo svete sa teší mimoriadnej obľube a má bohatú históriu. Konajú sa rôzne súťaže a poznáme rôzne možnosti hier ako atlatl použiť. 

Firemná akcia? Ak hľadáte niečo výnimočné, netradičné a zážitkové, vyberte si ho i vy ako súčasť programu pre váš teambuilding. 

Aktivita je vhodná na vonkajšie eventy, takže ideálne je ho zvoliť, keď plánujete outodoor teambuilding.

Info o aktivite

Počet osôb

Doba trvania