zazitkove
Strelecké
ciara
Kladková superkuša PSE TAC
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Kladková superkuša PSE TAC
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min. 8
DOBA TRVANIA: 3-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Vyskúšajte si jednu z najrýchlejších kuší na svete!
NÁROČNOSŤ:

Teambuilding na ktorom vyskúšate výnimočnú streleckú aktivitu? Vyberte si kladkovú superkušu PSE TAC 15i a vyskúšajte na vlastnej koži aké je to strieľať jednou z najrýchlejších a najpresnejších kuší na svete!

Strieľa sa hlavne v ľahu s dvojnožkou alebo je kuša položená na vhodnom mieste, ktoré zabezpečí jej stabilitu pre pohodlný výstrel. Súčasťou je podsvietená optika 2-7 zoom, takže si môžete vyskúšať streľbu ako skutočný profesionál. Ide o veľmi presnú kušu aj na dlhšie vzdialenosti. Manipulácia s ňou nie je mimoriadne náročná a je maximálne bezpečná. Po celý čas je pri Vás profesionálny strelecký inštruktor, ktorý sa individuálne venuje každému strelcovi.

Ak si vyberiete streľbu zo superkuše na Váš outdoor teambuilding môžeme Vám streľbu z nej zrealizovať v našej oficiálnej strelnici na luky a kuše v Bernolákove alebo si ju môžete vyskúšať v našej vnútornej hale vo Viničnom ako aktivitu na indoor teambuilding. V prípade záujmu Vám radi pripravíme zaujímavú streleckú súťaž tímov alebo jednotlivcov. 

Kušu Vám prinesieme i na iné miesto kde budete plánovať firemné akcie ak zhodnotíme, že priestor je vhodný. Strieľa sa na vzdialenosť 20 m. Streľbu z kuše si môže vyskúšať úplne každý bez rozdielu veku, muži i ženy. 

Pár zaujímavosti o tejto superkuši: patrí medzi prvé kuše na svete, ktoré prekonali 400 fps. Sústrel na 100 metrov je možný do tenisovej loptičky a rýchlosť šípu dosahuje 125 metrov za sekundu. Má až 7 násobne zväčšenie a iluminovanú zámernú osnovu. Je tak presná, že na každý šíp potrebujeme osobitný terč aby sme ich netrafili do seba. Ide o skutočnú streleckú lahôdka aj pre tých najnáročnejších strelcov.

Na Vašej firemnej akcii môžete túto superkušu doplniť aj inými typmi kuší pretože u nás nájdete ich bohatý výber. Vďaka tomu si môžete porovnať aký je medzi nimi rozdiel. Samozrejme túto streleckú aktivitu je možné doplniť aj inými aktivitami z našej ponuky, nie len tými streleckými. S výberom a navrhnutím programu na Váš teambuilding Vám radi poradíme. 

foto