zazitkove
Strelecké
ciara
HISTORICKÁ KUŠA
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
HISTORICKÁ KUŠA
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min.10
DOBA TRVANIA: 2-8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Stredoveká atmosféra i na Vašej firemnej akcii
NÁROČNOSŤ:

Zažite i Vy stredovek na vlastnej koži! Firemná akcia alebo teambuilding kde sa vrátite späť do minulosti vďaka skvelému streleckému zážitku – streľby z historickej kuše. Pre milovníkov historických zbraní, ale i tých čo radi skúšajú veci, ktoré sa používali v minulosti je streľba z repliky historickej kuše tým pravým výberom na firemnú akciu. Historická kuša bola zbraň, ktorá slúžila na obranu pred nepriateľom, ale taktiež i na lov zvery. Pre tentokrát si ju na firemnej akcii môžete vyskúšať pre zábavu a nové zážitky spoločne s Vašimi kolegami, zamestnancami alebo obchodnými partnermi. 


Máte jedinečnú možnosť vyskúšať si tradičnú historickú kušu. Aby bolo všetko ako sa patrí, dostanete k nej i špeciálne šípy s prírodnými pierkami a strieľať budete na slamené terče. Pre  správnu historickú atmosféru i naši inštruktori budú odetí do tradičného stredovekého ošatenia.

K historickej kuši Vám môžeme pridať i tradičné historické luky aby ste mali perfektný strelecký zážitok s nádychom čias minulých. V prípade záujmu Vám vieme program doplniť i inými aktivitami z našej bohatej ponuky a s jeho výberom Vám radi poradíme.

Aktivitu je možné vykonávať buď v našej indoor lukostreleckej aréne vo Viničnom alebo v outdoor areáli v Bernolákove. Ak máte už miesto akcie naplánované, vieme Vám túto aktivitu zabezpečiť i kdekoľvek inde na mieste Vašej firemnej akcie na ktorú za Vami radi prídeme. Ak budete mať k dispozícií iný vnútorný priestor zabezpečíme ho ochrannými sieťami, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu interiéru a aktivita bola bezpečná. Strieľa sa na vzdialenosť 10 m takže k streľbe nieje potrebný žiadny veľký priestor.

foto