zazitkove
Fun
ciara
Sebaobrana
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
image
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: 10 – 200 (podľa priestoru)
DOBA TRVANIA: 2-8 hod.
DOPLŇUJÚCA INFO: Naučte sa sebaobranu, ktorá je jednoduchá a rýchlo naučiteľná.
NÁROČNOSŤ:

Nauč sa brániť a využívať obranu efektívne! Oživte si teambuilding a naučte sa niečo nové!

Chcete sa naučiť sebaobranu, ktorá je jednoduchá a rýchlo naučiteľná? Nevyžaduje si žiadne potrebné zručnosti a vďaka nej môžete byť aspoň na chvíľu hrdinom ako Bruce Lee, Jackie Chan alebo nepremožiteľný Chuck Norris. Táto sebaobrana patrí medzi najlogickejší druh sebaobrany a skrýva v sebe jednoduché prvky ako rýchlo a účinne premôcť súpera.

Vyskúšajte si aj Vy túto jedinečnú sebaobranu a môžete si byť istý, že si budete vedieť poradiť v situácií kedy sa budete musieť brániť.

Tento jednoduchý princíp Vás naučí obranu, kde môžete využiť množstvo rôznych útokov, chytaní a úderov, ktoré Vám pomôžu zachrániť seba, ale i druhých v krízových situáciach. Na naučenie tejto techniky nepotrebujete dlhý čas, všetko je len otázkou rýchleho rozhodnutia brániť sa a prejsť k činu.

Stačí neuveriteľných 25 minút základných pohybov a Vy si uvedomíte ako sa dá jednoducho brániť s tak neuveriteľnou ľahkosťou. Budete prekvapený a zároveň nadšený.

Priebeh aktivity: Po krátkom prevedení sebaobrany Wing Tsun Kung - Fu a jednoduchej inštruktáže pod vedením Sifu Igora Klochana sa naučíte jednoduché tajomstvo tejto sebaobrany.

Aktivita môže byť súčasťou každého outdoor a indoor teambuildingu a je možné ju pripraviť takmer kdekoľvek na Slovensku. 

 

 

foto