zazitkove
Fun
ciara
Zábavné trojnohavice
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Zábavné trojnohavice
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min. 10 / opt. 40 / max. 100
DOBA TRVANIA: 2 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Súťažná aktivita pre zosúladenie pohybov členov tímu
NÁROČNOSŤ:

Skvelá crazy aktivita! Prečo? To pochopíte hneď ako sa všetci traja navlečiete do týchto trojnohavíc:-)

Pre fanúšikov netradičnej zábavy odporúčame beh v trojitých spojených nohaviciach, ktoré vyžadujú koordináciu všetkých troch ľudí súčasne. Je tu potreba vytvorenia správnej tímovej taktiky a tímovej spolupráce, preto je to aj výborná teambuildingová aktivita na posílenie priateľských väzieb medzi zamestnancami.  

Zábavné trojnohavice patria medzi tímové aktivity, pri ktorých neraz nastávajú mnohé komické a vtipné situácie takže sa zabavia nielen bežci odetý do nohavíc, ale aj pozorujúce publikum.

Priebeh aktivity

V aktivite budete bojovať o najlepší čas. Musíte prejsť vyznačenú trasu bez vybočenia a skoordinovať svoje pohyby aj s ostatnými účastníkmi, ktorý sú v tom s Vami. Alebo sa môžete predbiehať s ďalšou trojicou, ktorú môžete vyzvať do behu! K dispozícií máme až 2 páry nohavíc. Aktivita je bezpečná, ale aj tak si dávajte pozor na svoje nohy, ktoré musíte čo najlepšie zľadiť s Vašimi parťákmi z tímu! 

Zábavné trojnohavice sú skvelým doplnkom na outdoor firemné akcie, ale v prípade vhodnosti priestoru (telocvična, hala, konferenčka..) si ich pokojne môžete užiť a vyskúšať aj ako aktivitu na indoor teambuilding. 

foto