zazitkove
Fun
ciara
Sumo zápasy
vsetky strelecke fun motto vodne
dalsiaprewnext
Sumo zápasy
DRUH: OUTDOOR & INDOOR
POČET OSÔB: min 2
DOBA TRVANIA: 2 - 8 hodín
DOPLŇUJÚCA INFO: Pre dospelých a väčšie deti
NÁROČNOSŤ:

Teambuilding na ktorom zažiariš ako najlepší sumo zápasník? Potom je táto aktivita tá pravá!

Áno aj firemná akcia môže byť plná smiechu a dobrej nálady ak si vyberiete do programu SUMO ZÁPASY. Nebudete sa baviť len Vy pritom ako porazíte svojho kolegu alebo možno i šéfa :-) Pobavia sa i všetci diváci, ktorí sa budú prizerať a povzbudzovať Vás hlasnými výkrikmi ako to pri tejto aktivite býva a nepochybne to k nej i patrí! 

Na chvíľu sa vžijete do kože sumo zápasníka a zabojujete si so svojím súperom, ale aj s veľkosťou vlastného tela, pretože to je poriadna váha! A teraz si tu  „kožu“ oblečte...a vyskúšajte ten moment byť ťažký ako sumo zápasník!

Sumo zápasy sú výbornou aktivitou pre športový event a teambuilding, kde sa chcú ľudia zabávať a zároveň zažiť nový zážitok.  Je to výborná aktivita na outdoor alebo indoor teambuilding, ale aj na firemné športové dni či iné firemné akcie.

Sumo zápasy sú bezpečné a obsahujú:

  • Jeden pár kvalitných sumo oblekov
  • Mäkké helmy na hlavu, ktoré vyzerajú ako vlasy sumo zápasníka
  • Kruhový mäkký matrac, ktorý je zároveň ringom (priemer 3,5 m)
  • Asistent, ktorý pomáha účastníkom so sumo oblekmi a je rozhodcom súbojov, ktoré po celý čas koordinuje

Priebeh aktivity

Asistent účastníkom vysvetlí pravidlá hry, štartuje zápasy a je rozhodcom. Účastníci si po dvojiciach oblečú sumo oblek a po odštartovaní sa snažia zhodiť protivníka na zem, alebo ho vytlačiť z ringu. Skutočné sumo zápasy trvajú iba pár sekúnd, no účastníci majú možnosť absolvovať niekoľko zápasov, na základe ktorých sa určí víťaz. V prípade záujmu Vám zorganizujeme súťaž tímov alebo jednotlivcov. 

Cena aktivity závisí od jej časového trvania.

foto