faq

Naša EVENT AGENTÚRA HAVE FUN je eventová spoločnosť s hlavným zameraním na firemné akcie a teambuildingy. Už náš názov napovedá, že nám ide predovšetkým o Vašu zábavu, ktorú prežijete v kruhu Vašej spoločnosti, Vašich kolegov, klientov, zákazníkov alebo rodiny. Sme priamy dodávateľ bohatého množstva vlastných originálnych aj tradičných aktivít, ktoré každý rok dopĺňame aby sme Vám prinesli vždy nové zážitky, a aby vaša firemná akcia bola nezabudnuteľná.

Okrem zabezpečovania aktivít patríme medzi fullservisové eventové agentúry, takže Vám vieme zabezpečiť komlexné balíčky služieb aby ste nemali žiadne starosti s organizáciou a všetko mohli nechať v našich rukách. Komplexne zabezpečujeme event manažment – organizujeme firemné akcie a teambuildingy s ubytovaním, nájdením vhodného areálu i bez ubytovania, cateringom, dopravou, moderátorom, fotografom, kultúrnym programom a všetkým, čo si kvalitný event vyžaduje. Sme otvorení každej požiadavke klienta a snažíme sa Vám zabezpečiť všetko čo si želáte. Za dlhé roky pôsobenia sme vytvorili širokú sieť partnerov s ktorými udržujeme spoluprácu, pričom neustále dbáme na ich kvalitu a serióznosť. Taktiež každým rokom budujeme nové kontakty s novými hotelmi a areálmi aby naši klienti vždy mali bohatý výber a rôzne možnosti kde firemnú akciu zorganizovať. 

Naša práca je veľa krát aj náročná, ale berieme ju skôr ako poslanie, pretože nás nesmierne baví. Keď vidíme po evente spokojných klientov, ktorí si s nadšením rozprávajú čo zažili a ako sa skvele zabavili je to to najväčšie zadosťučinenie aké nás pohladí na duši a vtedy vieme, že to čo robíme je tá správna cesta. Teší nás ak sa na nás obracajú dlhoroční klienti, ktorí nám dôverujú a ktorým vždy vymyslíme niečo nové a na inom mieste, ale taktiež sa tešíme ak nás oslovia noví klienti ktorým máme čo ponúknuť a radi im dokážeme, že si vybrali správne, čo samozrejme vedia posúdiť až po uskutočnení akcie. Množstvo pozitívnych reakcií nás po akcií presvedčuje, že to čo robíme má zmysel nie len pre nás ale i pre klientov. 

Prečo si vybrať HAVE FUN?

  • Vysoká kvalita poskytovaných služieb 
  • Bohatý výber teambuilding aktivít
  • Dlhoročné skúsenosti
  • Zabezepčovanie komplexných balíčkov
  • Profesionáli v streleckých aktivitách
  • Špeciálne vyškolení inštruktori
  • Bezpečnosť na prvom mieste
  • Legalita aktivít (hlavne streleckých)

Kde Vám vieme firemnú akciu zorganizovať? 

Počas indoor sezóny máme k dispozícií vnútornú halu, ktorá sa nachádza vo Viničnom, cca 17 km od Bratislavy. Hala je ideálnym riešením na organizáciu teambuildingov a firemných akcií hlavne od novembra do marca, ale k dispozícií je celoročne. Väčšina našich aktivít je tu realizovateľná a s vhodným výberom Vám radi poradíme.

Počas outdoor sezóny je možné firemné akcie zorganizovať v areáli v Bernolákove, kde je naša certifikovaná lukostrelecká strelnica na luky a kuše, paintballové ihrisko a 3D lukostrelecký okruh. Eventový outdoor priestor je súčasťou prestížneho golfového areálu a nachádza sa v krásnom prostredí, ktoré je obklopené lesom, takže Vás tu čaká príjemná atmosféra bez bežného mestského ruchu. V týchto priestoroch je možné zrealizovať všetky naše aktivity. 

Firemné akcie a teambuildingy však zabezpečujeme kdekoľvek na Slovensku alebo v Českej Republike podľa požiadaviek klienta. Po upresnení lokality, kde by ste chceli Váš firemný event zorganizovať s prihliadnutím na Vaše osobité požiadavky Vám radi nájdeme a navrhneme taký hotel, penzión alebo areál, ktorý bude spĺňať všetky Vaše kritéria a očakávania. Taktiež vieme prísť na miesto Vašej firemnej akcie takmer kdekoľvek ak si miesto eventu zabezpečujete vo vlastnej réžií a zorganizovať Vám akciu tam. Ak hľadáte teambuilding Bratislava, u nás ste na správnom mieste, náš indoor priestor i outodoor priesor na teambuildingy a firemné akcie sú v blízkej vzdialenosti od hlavného mesta. 

Tešíme sa z každej firemnej akcie, ktorú sme uskutočnili či už bola veľká alebo malá a tešíme sa na všetky, ktoré aj v tomto roku ešte prídu. Radi Vás presvedčíme, že s HAVE FUN bude Vaša firemná akcia nezabudnuteľným zážitkom a výnimočným dňom, ktorý si budete navždy pamätať. 

 

Stiahnite si katalógy


                                      Aktivity a tematické teambuildingy HAVE FUN                                             Aktivity HAVE FUN do vnútorných priestorov

                                         OUTDOOR KATALÓG                                                      INDOOR KATALÓG